Kirjaudu
Kenttä Sarja Kerho
Erotuomarimääräykset tänään
Kerho Nro Sarja Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tuomari Tuomari 2 LT 1 LT 2
OJT 1 E1 Harj 18:40 Liminka Liki Kiekko-Oulu Hemmilä Arttu Hirvonen Janne
MJT 38 Miesten harrastesarjat 21:00 Mikkeli PoNu PHR Heino Henrik Olkkonen Harri
EPJT 44 F 1 -05 18:00 Alavus APV keltainen S-kiekko A
EPJT 45 F 1 -05 18:00 Alavus APV musta S-kiekko B
EPJT 46 F 1 -05 19:00 Alavus APV keltainen S-kiekko B
EPJT 47 F 1 -05 19:00 Alavus APV musta S-kiekko A
LaJT 130 D2-nuorten aluesarjat AA, A 19:30 Vääksy KaPa-80 Pelicans2000 Kakko Joonas Pellikka Reijo
VamJET 394 E1 harj 18:00 Vammala VaPS Hockey LLuja Sundberg Seppo Ruusumaa Marko
TaJT 408 Miesten harrastesarjat 21:00 Lempäälä 2 Peltolammi Cowboys Pälkäneen Lukko Järvelin Marko Poikolainen Jarkko
HJT 2213 Miehet harrastesarjat 1 tuomari 21:30 Paloheinä 1 Tavastia+ PuHu Nyman Georg (67)
HJT 2349 Miehet harraste 2 tuomaria 21:15 Salmisaari 2 Rainbowmen Gladiators Seistola Antti (46) Syrjä Kimmo (172)
HJT 2362 E2-nuorten aluesarjat AAA 18:45 Espoonlahti hh Blues EPS AAA Salamat Ryynänen Ville (313)
TuJE 3872 D1 Syyssarja 19:05 Naantali VG-62 Ducks Ässät Vellut Alkio Juha Varaa
KUJT 4703 II-divisioona, lohko 1 18:50 Järvenpää Haukat K-Vantaa Itä Perttu Jussi Heinonen Wille
HJT 6153 Liigan runkosarja 18:30 Tapiola Blues HIFK
VJETK 6154 Liigan runkosarja 18:30 Vaasa Sport SaiPa
TuJE 6155 Liigan runkosarja 18:30 Turku TPS KalPa
PJET 8019 III-divisioona lohko 1 LR 18:30 Luvia LuKi-82 KJK Laitanen Esa Mäkimattila Jaakko
RauJT 8020 III-divisioona lohko 1 LR 19:15 Rauma 2 Tigers Rauma KK-V Hyppölä Aarne Kukkonen Ilkka
TuJE 8135 C2 A -sarjan karsinta 19:00 Tarvasjoki TarU Team Kiekkohait Hakamäki Mika Koivunen Jari
HJT 9240 C2 Valtakunnallisen sarjan karsinta, ET 19:00 Areena 2 Jokerit K-Kissat Lustig Markus (112) Koivisto Eemeli (505)
KuoJT 10185 Pro Shop Harrasteliiga / 40-sarja 20:45 Lippumäki TVERKKO Millibaari Tiirikainen Pekka Sinokki Jari
RoiJT 12713 Santasport Liiga 21:15 Lappi Areena 2 Reidars Warriors Kukkola Sampo Kultima Ville
RoiJT 12714 Santasport Liiga 22:15 Lappi Areena 2 Buell HC AV Kukkola Sampo Kultima Ville
TaJT 16763 726 21:15 Tesoma 2 TP-U harraste Herkuleen kivet Kuittinen Teemu Henriksson Sakari
TaJT 16764 726 21:30 Tesoma 1 JDT Raflatac Haapala Sami Mäenpää Heikki
0.091