Kirjaudu
Kenttä Sarja Kerho
Erotuomarimääräykset tänään
Kerho Nro Sarja Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tuomari Tuomari 2 LT 1 LT 2
OJT 51 D2 Harj 17:30 Linnanmaa 1 Kärpät D-Kortteli K-Oulu D2 Tervahauta Aleksi (1) Härkönen Aino
KUJT 85 D1-jun. 15:30 Kerava 2 KJT White Tappara Opaalit Paukkunen Joonas Suutari-Jääskö Eeli
HJTRY 167 E2-nuorten aluesarja AAA 14:20 Heinola HeKi/NasKi Blue Kiekko-Vantaa sininen Behm Sami Tanskanen Eemeli
HJTRY 168 E2-nuorten aluesarjat AA, A 12:40 Heinola HeKi/NasKi White EVU Behm Sami Tanskanen Eemeli
FETK 2158 B2-nuorten Mestiksen alkusarja 12:00 Somero SoPa RNK Rissanen Anton Rekunen Tero
VamJET 2160 B2-nuorten Mestiksen alkusarja 13:45 Vammala VaPS Hockey KAhma Harjunen Mikko Ruusumaa Toni
PJET 2161 B2-nuorten Mestiksen alkusarja 14:15 Panelia PaRa KJK Virtanen Petri Ahola Olli
TaJT 2162 B2-nuorten Mestiksen alkusarja 17:30 Haka 3 Tappara Forum TuTo Paso Jukka Sillanpää Aleksi
KuuJT 2255 B2-nuorten Mestiksen alkusarja 16:00 Kuusamo PaKa Pantterit Multas Keijo Tuljakov Igor
RaaJT 2256 B2-nuorten Mestiksen alkusarja 18:30 Raahe RJK JHT Siipo Kimmo Haikara Ari-Pekka
EPJT 2305 B2-nuorten Mestiksen alkusarja 16:00 Alavus APV Red Ducks Simelius Samuli Ouri Kristian
PHKT 2306 B2-nuorten Mestiksen alkusarja 15:30 Ruovesi RuoSkA JyKi Peltola Jani Mäkiranta Semi
EPJT 2307 B2-nuorten Mestiksen alkusarja 13:45 Kauhava He-Ki/Virkiä Kiekko-Karhut Kirsilä Valtteri Koivunen Joni
KSJT 2585 Nuorten Mestis alkusarja 17:30 Jyväskylä Diskos Ketterä Ulvila Tuukka Heinonen Joonas Peltola Markus
KotjaJET 2586 Nuorten Mestis alkusarja 15:45 Kotka Titaanit KOOVEE Brännare Aaro Butterlin Jani Häkkinen Elmeri
KouJT 2587 Nuorten Mestis alkusarja 12:30 Kouvola KooKoo TUTO Hockey Metsälä Timo Kiiski Sauli Hietakallio Immo
KSJT 2838 II-divisioona, lohko 4 20:00 Jyväskylä Diskos Kiekkokopla Aaltonen Juuso Pelkonen Jukka
JJT 2839 II-divisioona, lohko 4 16:00 Kontiolahti Kaja Traitors Hiltunen Janne Timonen Ville-Pekka
VarJT 2840 II-divisioona, lohko 4 16:00 Varkaus Warkis Hurtat Kamunen Paavo Kamunen Tuomas
MJT 2841 II-divisioona, lohko 4 17:00 Pieksämäki PiPS LL-89 Hukkanen Juha-Pekka Bergmann Olli
RoiJT 3230 III-divisioona Lappi Liiga 17:00 Sodankylä SoPa YKI Määttä Marko Uusiportimo Vesa
NJT 3231 III-divisioona Lappi Liiga 17:00 Pello PeKi Red Stars Lada Malmström Harry Lehtoaro Harri
KiJT 3232 III-divisioona Lappi Liiga 17:00 Kittilä KiPS KoTU Hockey Ylitalo Veikka Selander Mikko
RoiJT 3233 III-divisioona Lappi Liiga 16:00 Ivalo TuKi KiPS Team Niemi Ville Tikkanen Jani
RoiJT 3362 B-Nuorten Mestis alkusarja 16:10 Lappi Areena hh 2 RoKi Jokipojat Kukkola Sampo Kultima Ville
OJT 3363 B-Nuorten Mestis alkusarja 17:00 Oulunsalo K-Laser/Kärpät Ak Jukurit Parpala Juho Heikkinen Pasi
EPJT 3364 B-Nuorten Mestis alkusarja 18:45 Seinäjoki 2 S-Kiekko KOOVEE Eronen Vesa Pienimäki Jaakko
VJETK 3365 B-Nuorten Mestis alkusarja 15:00 Vaasa hh 2 Sport Diskos Matkoski John Hietaharju Henry
TuJE 3366 B-Nuorten Mestis alkusarja 13:50 Kupittaa TuTo KJT-Haukat Berrebbah Ali Pörhölä Matti
TuJE 3367 B-Nuorten Mestis alkusarja 17:35 Impivaara 1 TPS Akatemia Titaanit Anttalainen Tero Varaa
HJT 3368 B-Nuorten Mestis alkusarja 19:50 Kauniainen GrIFK HJK Laamanen Lauri (168) Lustig Markus (112)
HJT 3369 B-Nuorten Mestis alkusarja 16:10 Myyrmäki K-Vantaa K-Kissat Johansson Mika (19) Hämäläinen Rami (77)
NJT 3542 II-divisioona, lohko 5 16:00 Ylitornio Et-Po K-Laser Marttila Valtteri Niva Jari
OJT 3543 II-divisioona, lohko 5 19:45 Oulunsalo AIK PaKa Lehtomäki Simo Sorakangas Tuomo
JLETK 3545 II-divisioona, lohko 5 18:00 Haapajärvi YJK Lämärit Männikkö Teemu Yliuntinen Vesa
RaaJT 3580 II-divisioona, lohko 5 16:00 Raahe RaaheK RoKi Rebels Virsiheimo Pekka Aho Otto
KouJT 3620 Mestis 17:00 Kouvola KooKoo Peliitat Levänen Mika Vikman Kristian Koskela Jere Salo Olli-Petteri
HJT 3623 Mestis 17:00 Tikkurila K-Vantaa TUTO Hockey Vuohtoniemi Ville (187) Väyrynen Markus (78) Kellokoski Janne (249) Mattlar Renny (155)
TaJT 3624 Mestis 17:00 Lempäälä LeKi Hokki Lehtolammi Olli Virta Jukka Salo Joni Välisaari Jussi
MJT 3625 Mestis 17:00 Mikkeli Jukurit SaPKo Pinomaa Joonas Salminen Jarkko Ahvenainen Timo Riiho Tuomas
KSJT 3627 Mestis 17:00 Keuruu KeuPa HT JYP-Akatemia Kovanen Ari Ruuska Timo Leppänen Niko Vares Jonne
HJT 3895 Nuorten SM-Liiga 15:00 Matinkylä Blues JYP Aalto Ville (14) Kemppinen Pekka (82) Lönnqvist Tom (43) Sinkkonen Ville (189)
RauJT 3916 Nuorten SM-Liiga 15:00 Rauma 2 Lukko KalPa Mäkisalo Jonne Smedberg Erno Skinnarla Miro Tikkanen Joni
TuJE 3985 Nuorten SM-Liiga 16:00 Turku TPS Kärpät Bergström Ville Heiska Janne Jokinen Sami Savolainen Juha
TaJT 3999 Nuorten SM-Liiga 12:30 Hakametsä Ilves Jokipojat Järvinen Jyri Vakkari Jani Koivuniemi Aki Saarimäki Teemu
HJT 4060 Nuorten SM-Liiga 16:00 Areena 2 Jokerit Ässät Heikkinen Lassi (199) Kovanen Marko (10) Palmumäki Teemu (191) Sorokin Henri (83)
HJT 4063 Nuorten SM-Liiga 16:00 Töölö 2 HIFK SaiPa Jouhi Ari (31) Nordström Jan (93) Nikulainen Jussi (188) Nenonen Jussi (124)
LaJT 4064 Nuorten SM-Liiga 13:00 Lahti Pelicans Sport Salminen Teemu Telkkinen Jaakko Launia Jesse Parikka Valtteri
HMLJT 4159 Nuorten SM-Liiga 13:00 Hämeenlinna HPK Tappara Haapalahti Janne Koistinen Jukka-Pekka Laukkanen Matias Pekkala Joni
KAIJT 4481 III-divisioona 16:00 Kuhmo KUKI HT HaU Saastamoinen Jere Leinonen Jorma
KAIJT 4482 III-divisioona 16:00 Suomussalmi SuPS Kiekko-Karhut Nokela Samuli Leinonen Juho
YSJT 4483 III-divisioona 16:00 Kiuruvesi KK-81 OYUS Antikainen Harri Hiekkanen Toni
JLETK 4484 III-divisioona 18:00 Nivala Cowboys TeKi Qvick Toni Niemelä Petteri
JLETK 4485 III-divisioona 16:00 Pyhäjärvi PyPo Ahmat Hjelm Jukka-Pekka Laajala Jouni
JLETK 4486 III-divisioona 16:00 Oulainen Kiekko Haukat PJK Karhu Keijo Männikkö Mikko
PJET 4794 B-nuorten SM alkusarja 14:00 Pori Astora Ässät Pelicans Pukkila Oskari Ahokas Ville Nurmi Taneli
LPRJT 4817 B-nuorten SM alkusarja 16:00 Lappeenranta SaiPa Blues Ak Gräsbeck Rasmus Lainio Hannes Ryösö Valtteri
OJT 4940 B-nuorten SM alkusarja 12:45 Raksila Kärpät Lukko Moilanen Mika Grundström Nico Parpala Juho
LPRJT 5068 II-divisioona, lohko 1 18:45 Lappeenranta PEPO Viikingit Lampela Elmo Sorsa Tuomas
HJT 5089 II-divisioona, lohko 1 18:40 Kirkkonummi HCK Salamat K-Vantaa Itä Forssell Simo (16) Lampen Niklas (11)
LJT 5090 II-divisioona, lohko 1 19:20 Nummela HAKI GrIFK Strand Tomi Närväinen Jukka (49)
PJT 5137 II-divisioona, lohko 3 17:00 Uusikaarlepyy Muik Hockey Virkiä Holmbäck Simon Peltoniemi Jouni
EPJT 5139 II-divisioona, lohko 3 17:00 Kauhava He-Ki APV Tukeva Jussi Pakkala Jukka
EPJT 5140 II-divisioona, lohko 3 16:00 Kurikka KuRy Jeppis Rintaoja Seppo Kamppinen Tuomas
PJT 5141 II-divisioona, lohko 3 17:00 Kruunupyy IKK KieHa Friis Peter Saviranta Petri
KotjaJET 5477 D2 AAA -alkusarja KS/SK 13:15 Kotka Titaanit White SaPKo valkoinen Nyman Saku Mänttäri Jarkko
KuoJT 5478 D2 AAA -alkusarja KS/SK 11:00 Leppävirta LeKi-75 Jokipojat Pun. Pulkkinen Santeri Rissanen Juuso
LPRJT 5480 D2 AAA -alkusarja KS/SK 18:30 LPR UK1 SaiPa Ytet KooKoo Black Syyslahti Henri Virolainen Oskari
EPJT 5675 Suomi-sarja 16:00 Seinäjoki 2 S-Kiekko FPS Salomäki Rami Eronen Vesa Pienimäki Jaakko
VJETK 5694 Suomi-sarja 17:00 Vaasa Red Ducks KOOVEE Sylander Niko Ojala Jukka Savolainen Miika
IETK 5705 Suomi-sarja 16:00 Imatra 1 Ketterä JHT Pulliainen Juha Kaskinen Simo Tahvanainen Jani
TuJE 5768 Suomi-sarja 16:00 Kaarina HCIK RoKi Suoraniemi Juha Isolauri Oskari Vuorinen Visa
JJT 5815 Suomi-sarja 17:15 Joensuu Jokipojat Hermes Savolainen Markku Keilonen Ossi Koljonen Teemu
KUJT 5882 Suomi-sarja 17:00 Hyrylä 2 Bewe TuusKi Hunters Partanen Sami Haapakoski Rasmus (268) Heinonen Wille
HMLJT 5919 B2-nuorten SM alkusarja 15:45 Hämeenlinna HPK KalPa Olander Henrik Englund Juha
TaJT 5923 B2-nuorten SM alkusarja 17:00 Sentteri RMP Tappara JYP Poikolainen Jarkko Paananen Tero
HJT 5928 B2-nuorten SM alkusarja 17:35 Paloheinä 1 HJK TPS Mäkiaho Jari-Pekka (72) Poikolainen Markku (22)
PJET 5960 B2-nuorten SM alkusarja 16:30 Pori Astora Ässät EKS Sihvonen Arto Raitanen Jussi
KUJT 5961 B2-nuorten SM alkusarja 18:50 Kerava KJT-Haukat KKP Virtala Sami Pellikka Kim-Jonas
LaJT 6029 B2-nuorten SM alkusarja 17:10 Laune 2 Pelicans K-Kissat Kakko Joonas Järvinen Rauli
HJT 6259 Liigan runkosarja 17:00 Tapiola Blues JYP
OJT 6260 Liigan runkosarja 17:00 Raksila Kärpät SaiPa
LaJT 6261 Liigan runkosarja 17:00 Lahti Pelicans KalPa
PJET 6262 Liigan runkosarja 17:00 Pori Ässät TPS
TaJT 6263 Liigan runkosarja 18:30 Hakametsä Tappara HPK
PHKT 6665 II-divisioona, lohko 2 16:00 Mänttä KPK H.K.H. Kolari Olli-Pekka Mikkola Jouni
TaJT 6667 II-divisioona, lohko 2 15:30 Ylöjärvi Uplakers IK-VI Rantanen Olli-Pekka Valtanen Lauri
TaJT 6669 II-divisioona, lohko 2 16:00 Kangasala Kisa-Eagles Pingviinit Antila Jyrki Ruohonen Jouni
KSJT 6778 D1-AAA 17:45 Jyväskylä hh2 Diskos Kelt Hermes Punainen Kuhalampi Mikko Ryska Jaromir
KSJT 6789 D1-AAA 13:30 Jyväskylä hh1 JYP Valkoinen Hermes Punainen Varaa Varaa
PJT 6797 D1-A 18:30 Pedersöre IFK Lepplax KuRy Predators Wiklund Jimmy Olli Waltteri
PJT 6798 D1-A 16:30 Pedersöre KuRy Predators JPK Björkskog Christian Pajukangas Tom
PJT 6799 D1-A 14:30 Pedersöre JPK IFK Lepplax Nylund Joakim Sundberg Wille
EPJT 6874 D1-AA 10:00 Kauhava Hela-Kiekko KuRy Panthers Kirsilä Valtteri Tikkamäki Mikko
EPJT 6917 D2-A 15:40 Lapua Virkiä Sininen KuKu Paatola Tapani Tikkamäki Mikko
KSJT 7007 D2-AA 12:30 Keuruu KeuPa HT Diskos Eräranta Santeri Rantanen Kasper
KSJT 7009 D2-AA 10:45 Laukaa Team LKP JYP Valkoinen 03 Olkkonen Arto Huttunen Juho
EPJT 7049 D2-AA 13:00 Alavus APV SoTi/Kiva Olkkonen Kai Ouri Kristian
EPJT 7050 D2-AA 16:00 Virrat KieHa S-Kiekko 03 Seppälä Marko Römpötti Teemu
KTJT 7237 C2 AAA 17:00 Tornio TIHC EtPo Heikka Anton Salmi Kimmo
OJT 7238 C2 AAA 11:50 Jääli KKP Team RoKi Lauronen Pauli Thomann Jussi
OJT 7250 C2 AAA 17:40 Jääli KKP Team RoKi Määttä Juho Tauriainen Johanna
OJT 7341 D1 AAA 15:00 Oulunsalo K-Laser Valk Hokki Devils Annunen Jesse Marjakangas Jouni
OJT 7342 D1 AAA 10:00 Linnanmaa 1 Kärpät V Kärpät M Mattila Tuomas Rajaniemi Henri
KAIJT 7364 D1 AAA 13:00 Kuhmo KuKi HT PaKa Heikkinen Timo Komulainen Antti
KAIJT 7365 D1 AAA 15:15 Kajaani Hokki White K-Oulu Sininen Ohtonen Jyri Karjalainen Toni
KLETK 7391 D1 AAA 16:00 Kalajoki JHT RJK Laakko Tuomas Siironen Toni
JLETK 7392 D1 AAA 12:30 Nivala Cowboys Jääkobrat Taskinen Mikko Yliuntinen Kari
JLETK 7393 D1 AAA 13:00 Pyhäjärvi PyPo Kiilat Peltokorpi Kirsi Pinola Mika
OJT 7412 D1 AAA 14:50 Muhos MuJK K-Laser Sin Rantaniemi Teemu Rantaniemi Ville
KLETK 7413 D1 AAA 11:00 Kalajoki JHT Team KKP V Kärkinen Markku Siironen Toni
KAIJT 7501 D2 AAA 11:30 Kuhmo KuKi HT PaKa Komulainen Antti Heikkinen Timo
KAIJT 7502 D2 AAA 13:40 Kajaani Hokki W K-Oulu Sievänen Konsta Ohtonen Jyri
OJT 7503 D2 AAA 09:10 Kempele K-Laser Musta Ahmat Kemppainen Niko (1) Rantaniemi Antti
KuuJT 7556 E1 AAA 13:45 Kuusamo PaKa SoKi Ahola Jani Pesiö Juho
KAIJT 7557 E1 AAA 12:05 Kajaani Hokki White K-Oulu Valkoinen Vuorenmaa Tuomas Heikkinen Otto
OJT 7666 E1 AAA 11:45 Linnanmaa 1 Kärpät K Kärpät 04 Valkoinen Hänninen Arttu (1) Maikkola Matti
OJT 7667 E1 AAA 14:20 Jääli KKP V Kärpät 04 Musta Tervonen Osmo Tervahauta Aleksi (1)
JLETK 7668 E1 AAA 12:00 Oulainen Jääkobrat valkoinen LiKi R Räisänen Jarkko Saari Niklas
KLETK 7699 E1 AAA 14:20 Kalajoki JHT V K-Laser Make Renlund Jami Siironen Niko
OJT 7700 E1 AAA 09:15 Linnanmaa 2 Ahmat RJK W Suorsa Mikko (1) Maikkola Matti
OJT 7701 E1 AAA 16:00 Jääli KKP S K-Oulu Sininen Tervonen Osmo Veteläinen Asko
OJT 7722 E1 AAA 13:45 Liminka LiKi W K-Laser Mikke Ritvonen Severi Parpala Joonas (1)
JLETK 7742 E1 AAA 11:00 Nivala YJK Sininen Cowboys Black Turunen Jarkko Yliuntinen Kari
JLETK 7743 E1 AAA 10:15 Oulainen Jääkobrat musta Kiilat valkoinen Räisänen Jarkko Saari Niklas
LaJT 7853 D1 AAA -alkusarja 13:00 Hollola Pelicans 2000 Keltainen PYRY Weckman Pauli Lahtinen Ville
LaJT 7856 D1 AAA -alkusarja 11:30 Laune 1 Kreipas Detroit LeKi/Tappara Opaalit Aho Juuso Järvinen Tino
PJET 8042 III-divisioona lohko 1 LR 19:15 Panelia PaRa LuKi-82 Taipale Marko Kulme Rami
UJET 8043 III-divisioona lohko 1 LR 17:00 Laitila LaJy Tigers Rauma Varaa Varaa
PJET 8044 III-divisioona lohko 1 LR 20:00 Kokemäki KK-V LäKi Ahokas Ville Suvikas Ville
UJET 8045 III-divisioona lohko 1 LR 15:45 Uusikaupunki UJK KJK Varaa Varaa
TuJE 8098 III-divisioona lohko 2 LR 19:50 Varissuo 1 Mean Machine ParSport Alkio Juha Meriläinen Krister
TuJE 8100 III-divisioona lohko 2 LR 16:20 Kupittaa TuK-V Liekit Parkkali Kimmo Varaa
TuJE 8101 III-divisioona lohko 2 LR 17:55 Raisio RNK -Team TarU Luoma Pauli Sorsakivi Erkka
OJT 8197 E2 AAA 17:00 Linnanmaa 2 K-Oulu KKP sininen Alardt Markus (1) Puhakka Aleksi (1)
OJT 8198 E2 AAA 18:30 Linnanmaa 2 Ahmat KKP musta Puhakka Aleksi (1) Karppinen Jarkko
OJT 8217 E2 AAA 15:45 Linnanmaa 1 Kärpät 04 Keltainen Kärpät Valkoinen Yliniitty Nuutti (1) Hirvonen Janne
OJT 8218 E2 AAA 12:45 Linnanmaa 2 KKP valkoinen K-Laser Takku Arttu Puhakka Antti
KuuJT 8261 E2 AAA 12:00 Kuusamo PaKa SoKi P Ahola Jani Pesiö Juho
KAIJT 8262 E2 AAA 10:30 Kajaani Hokki White Kiva HT Rikula Konsta Heikkinen Otto
RaaJT 8297 E2 AAA 13:15 Raahe RJK W Cowboys Valkoinen Aho Jesse Inkala Arttu
OJT 8298 E2 AAA 12:00 Liminka LiKi JHT S Ritvonen Severi Kokko Kari (1)
JLETK 8317 E2 AAA 09:45 Nivala Cowboys Musta Kiilat valkoinen Taskinen Mikko Yliuntinen Kari
YSJT 8318 E2 AAA 13:15 Kiuruvesi KK-81 PyPo Antikainen Harri Hiekkanen Toni
JLETK 8473 D2 AAA 13:15 Haapajärvi Kiilat KKP V Saaranen Jari Saaranen Jere
JLETK 8474 D2 AAA 13:45 Oulainen Jääkobrat MuJK V Räisänen Jarkko Saari Niklas
RaaJT 8475 D2 AAA 13:30 Pyhäjoki PJK KK-81 Malinen Andreas Siironen Hannu
OJT 8548 D2 AAA 15:30 Liminka LiKi Kärpät K Ritvonen Severi Grip Mikael
OJT 8549 D2 AAA 12:10 Kempele K-Laser Punainen Kärpät M Grip Mikael Kemppainen Niko (1)
KLETK 8550 D2 AAA 12:40 Kalajoki JHT S Cowboys White Kärkinen Markku Niemelä Petteri
TaJT 8586 D1 AA -alkusarja 13:15 Kangasala Kisa-Eagles valk HPK Siniset Kaukonen Eino Hauhia Raino
TaJT 8587 D1 AA -alkusarja 18:00 Ylöjärvi HC Nokia HPK Valkoiset Lehto Pyry Penttilä Teemu
LaJT 8589 D1 AA -alkusarja 18:00 Pajulahti NasKi/HeKi Kings KOOVEE Pellikka Reijo Varaa (m)
LaJT 8693 III-divisioona 11:30 Pajulahti NasKi 2 HC Giants Loponen Anssi Monto Jaakko
LaJT 8694 III-divisioona 12:30 Laune 3 Panthers HPK Icedogs Pellikka Reijo Sinivirta Teemu
KSJT 8712 III-divisioona 15:00 Suolahti Urho Pelikaanit Leed Jesse Lindqvist Kalle
TaJT 8731 III-divisioona 20:00 Nokia PYRY M2 PK 83 Metso Petri Hauhia Raino
TaJT 8732 III-divisioona 17:00 Hämeenkyrö Hokkarit HC Nokia Laukkala Janne Kankaanpää Mikko
TaJT 8737 III-divisioona 19:45 Sentteri RBK JäHi KaVo Luiro Seppo Niskanen Antti
TaJT 8756 III-divisioona 19:30 Sentteri RMP AHK Kiekko-Ahma 2 Harra Leo Leppäsalko Tero
TaJT 8825 D2 AA -alkusarja 13:15 Tesoma 1 KOOVEE Mustat Pelicans 2000 Musta Lehto Juha Sillanpää Teemu
LaJT 8832 D2 AA -alkusarja 16:30 Laune 1 Kreipas Vancouver Kapa-80 Järvinen Tino Vainikka Joel
TaJT 8835 D2 AA -alkusarja 14:45 Tesoma 1 KOOVEE Keltaiset Pelicans 2000 Musta Marjamäki Pekka Salonen Pasi
TaJT 8868 D2 AA -alkusarja 17:00 Orivesi Fortuna Hokkarit Suorsa Väinö Nynäs Andres
KSJT 8881 D2 AA -alkusarja 12:00 Jämsä JIlves Hokkarit Karppinen Juho Varaa
TaJT 8935 III-divisioona 18:15 Ylöjärvi MHT MaKo Haapala Sami Marttila Toni
KSJT 8936 III-divisioona 16:00 Jämsänkoski JIlves 2 Hokkarit II Mäkelä Matti Ihalainen Topi
TaJT 8937 III-divisioona 15:45 Ylöjärvi Uplakers 2 LKP Ihantola Tero Kanerva Juha
TaJT 9024 D2 AAA -alkusarja 11:45 Tesoma 1 Tappara Reggae Ilves Los Angeles Lehto Juha Lehtimäki Ilpo
LaJT 9031 D2 AAA -alkusarja 10:00 Hollola Pelicans 2000 Keltainen Tappara Samba Pellikka Reijo Raami Tuomas
LaJT 9072 D2 AAA -alkusarja 13:00 Laune 2 Kreipas Anaheim Tappara Samba Järvinen Tino Lahtinen Ville
HJT 9288 B2-nuorten Mestiksen alkusarja 16:50 Vuosaari 1 Viikingit/Devils Jää-Ahmat Vento Kalle (318) Dahlgren Sami (287)
HJT 9314 B2-nuorten Mestiksen alkusarja 19:35 Matinkylä 3 Blues White KooKoo Uomala Petri (45) Pajanen Petteri (113)
HJT 9336 B2-nuorten Mestiksen alkusarja 19:20 Matinkylä Blues Blue KJT Team Heikkinen Jenni (138) Karppinen Tommi (39)
OJT 9355 C2 AAA 13:50 Kempele K-Laser T PJK Syväniemi Atte Karvonen Jarkko
OJT 9356 C2 AAA 13:30 Linnanmaa 1 Kärpät Valkoinen Hokki Härmä Kalle Orava Santeri
RaaJT 9387 C2 AAA 16:00 Pyhäjoki RJK Red Ahmat Malinen Andreas Siironen Hannu
JLETK 9388 C2 AAA 18:45 Oulainen Jääkobrat Kiilat Karhu Keijo Männikkö Mikko
KuoJT 9413 III-divisioona, Savo-Karjala 16:00 Suonenjoki SuKiKa IPK Team Karvonen Esa Willman Jarkko
JJT 9414 III-divisioona, Savo-Karjala 17:00 Outokumpu OoKoo Kaja M2 Mannermaa Miika Kukkonen Henri
LieETK 9415 III-divisioona, Savo-Karjala 16:00 Nurmes NurmSe PoU Hentunen Mika Kärki Panu
SlnETK 9416 III-divisioona, Savo-Karjala 16:00 Rantasalmi RU KaPa-51 Hyvärinen Niko Mustonen Arttu
VJETK 9485 D2-AAA 12:25 Vaasa hh 2 Sport Punainen JYP Musta Nikko Anssi Pekonen Jere
EPJT 9486 D2-AAA 16:20 Seinäjoki S-Kiekko E-P Jeppis /Hermes Niemi Esa Perkiö Vesa
VJETK 9505 D2-AAA 17:25 Vaasa hh 2 Sport Punainen JYP Musta Mäkinen Mika Jokinen Roni
JLETK 9539 Naisten Mestiksen karsintasarja 15:00 Nivala Cowboys NiceHockey RoKi Qvick Toni Taskinen Mikko
EPJT 9548 Naisten Mestiksen karsintasarja 19:00 Seinäjoki S-Kiekko KuKi HT Niemi Esa Risku-Rajala Tapio
KSJT 9703 E1-AA 13:45 Jyväskylä hh2 JYP Punainen 03 Soti/Kiva Varaa
MJT 9770 Naisten Mestiksen karsintasarja 12:30 Mikkeli Jukurit SaiPa Puhakka Jenna Karsikko Kari
JJT 9781 Naisten Mestiksen karsintasarja 13:30 Joensuu hh Jokipo Ladies LL-89 Say Cheese Muhonen Petri Haavisto Mikko
KouJT 9786 Naisten Mestiksen karsintasarja 17:30 Kuusankoski Puhti KalPa Akatemia Nurminen Jouni Hongisto Jesse
HJT 9827 Naisten Mestiksen karsintasarja 17:05 Leppävaara RBK Blues EKS Nikkarit Wasastjerna Jan (171) Vaittinen Elisa (297)
LaJT 9828 Naisten Mestiksen karsintasarja 14:40 Hollola Pelicans 2000 HPK N team Koivuluoma Henna Pekkola Ville
SaJE 9829 Naisten Mestiksen karsintasarja 14:15 Salo Salo HT TPS Reunanen Mika Tuominen Marko
PJET 9872 Naisten Mestiksen karsintasarja 16:45 Panelia PaRa Kiekko-Karhut Suvikas Ville Ahola Olli
FETK 9873 Naisten Mestiksen karsintasarja 18:00 Loimaa Rockets Lukko Mäki-Laurila Timo Toivonen Kalle-Jaakko
TaJT 9874 Naisten Mestiksen karsintasarja 18:45 Tesoma 1 Tappara Kisa-Eagles Sainio Linnea Visala Jenni
KuoJT 10104 Pro Shop Harrasteliiga / A-sarja 18:15 Tuplajäät 2 KHT TerU Tukia Miiro Mäklin Velimatti
KuoJT 10190 Pro Shop Harrasteliiga / 40-sarja 17:00 Tuplajäät 2 TVERKKO VIP Hockey Vasara Henri Ollikainen Aatu
KuoJT 10253 Pro Shop Harrasteliiga / Kevyt-A 09:30 Tuplajäät 2 Millibaari EPH Smahl Santeri Mertanen Elias
HJT 10478 D1 AAA alueliigan alkusarja 11:00 Matinkylä BJR Blue 1 Nikkarit/Bl Pesonen Jonas (151) Lyyra Janne (262)
HJT 10479 D1 AAA alueliigan alkusarja 12:30 Matinkylä 2 BJR White 1 HAKI Blue Kivelä Jyrki Kellokoski Ville (156)
KUJT 10480 D1 AAA alueliigan alkusarja 14:00 Kerava 2 KJT BLUE EVU/Red Paukkunen Joonas Suutari-Jääskö Eeli
HJT 10481 D1 AAA alueliigan alkusarja 12:00 Malmi 1 OKK/G K-Kissat Cats Vattulainen Jouni (50) Eväkoski Pasi (176)
HJT 10482 D1 AAA alueliigan alkusarja 13:30 Laaksolahti Blues EKS/Blue HIFK/White Välilehto Joona (106) Nieminen Terho (241)
HJT 10483 D1 AAA alueliigan alkusarja 10:45 Paloheinä 2 HIFK/Red Jokerit/Blue Kujanpää Tommi (258) Hytönen Ville (76)
HJT 10484 D1 AAA alueliigan alkusarja 16:15 Vuosaari 1 Viikingit Red Blues EPS/R Putkiranta Aki (207) Eränen Ahti (111)
KuoJT 10581 Pro Shop Harrasteliiga / AAA-sarja 09:45 Tuplajäät 1 OTH JTB Sundström Jerker Hyvönen Jonathan
PoJT 10797 D1 AAA aluedivisioonan alkusarja 14:30 Loviisa LJK/ KY-80 Hunters/si Palmgren Petri Skog Robert
HJT 10929 D1 AA alkusarja 19:30 Tikkurila K-Vantaa Itä/va Viikingit White Wörlin Max-Mikael Sand Otto (242)
VJETK 10949 D2-A 14:30 Närpiö Kraft Lions Keltainen S-Kiekko Valkoinen Ingves Nicklas Asplund Johnny
LJT 10973 D1 AA alkusarja 14:00 Raasepori Ice Team KJT BLACK Huotari Satu Kirvesmies Risto
HMLJT 10993 III-divisioona 16:50 Hämeenlinna hh HauSi Tinatuopit Kaunismäki Jouni Erkkilä Mika
HJT 11004 D1 A alkusarja 18:15 Konala 2 EVU/White Haukat 2 Nieminen Terho (241) Paldanius Niklas
HJT 11006 D1 A alkusarja 17:00 Matinkylä BJR Yellow2 Wolf Kellokoski Ville (156) Varaa (m)
TaJT 11023 E1 AAA -alkusarja 13:00 Nokia HC Nokia Oranssit Ilves Anaheim Niiranen Petri Leppäaho Sami
HMLJT 11036 E1 AAA -alkusarja 14:00 Hämeenlinna HPK Oranssit Kreipas Edmonton Kaltti Tarmo Harle Joe
TaJT 11066 E1 AAA -alkusarja 10:40 Nokia PYRY Ilves Anaheim Salminen Olli-Matti Leväsluoto Ilari
TaJT 11106 E1 AAA -alkusarja 14:00 Nokia PYRY Ilves Ottawa Niiranen Petri Leppäaho Sami
TaJT 11107 E1 AAA -alkusarja 11:40 Nokia HC Nokia Oranssit Ilves Ottawa Salminen Olli-Matti Leväsluoto Ilari
LaJT 11120 E2 AAA -alkusarja 13:00 Laune 1 Kreipas 1 HPK Oranssit Aho Marko Varaa
LaJT 11125 E2 AAA -alkusarja 14:10 Laune 1 HPK Mustat HPK Oranssit Aho Marko Varaa
LaJT 11170 E2 AAA -alkusarja 15:20 Laune 1 Kreipas 1 HPK Mustat Aho Marko Varaa
RiJET 11415 D2 AAA alueliigan alkusarja 15:45 Riihimäki 2 Nikkarit/B Blues EPS/RED Pekkala Miko Lastunen Teijo
HJT 11418 D2 AAA alueliigan alkusarja 15:00 Laaksolahti Blues EKS/Blue GrIFK/GR Välilehto Joona (106) Nieminen Terho (241)
HJT 11487 D2 AAA alueliigan alkusarja 18:00 Konala 1 K-Kissat Ca Jokerit/B Välilehto Joona (106) Varaa (m)
EPJT 11519 E2-AA 10:30 Kuortane KuKu He-Ki Lähteenmaa Kalle Kamppila Kari
EPJT 11521 E2-AA 11:00 Alavus APV He-Ki Anaheim Olkkonen Kai Ouri Kristian
EPJT 11613 E2-AA 12:30 Kurikka S-Kiekko Valkoinen Hermes Red Risku-Rajala Tapio Havuluoto Kaapo
PJT 11631 E2-AA 13:00 Pedersöre IFK Lepplax Muik Hockey Forslund Alexander Sundberg Wille
HJT 11679 D2 A alkusarja 17:30 Malmi 2 IHK sininen Jää-Ahmat / B Valtonen Nicholas (291) Korpi Valtteri
KUJT 11680 D2 A alkusarja 11:00 Kellokoski Haukat/ mustat Hunters Soranta Severi Eriksson Teemu
HJT 11681 D2 A alkusarja 15:30 Kauniainen GrIFK/WH HAKI Black Koivunen Tatu (139) Einola Tuukka (302)
EPJT 11704 III-divisioona 18:45 Alavus LeJy ILW Haapa-Aho Kai Olkkonen Kai
EPJT 11705 III-divisioona 17:00 Alajärvi JPK APV / M II Koivunen Joni Huhta Rami
KUJT 11758 D2 AA alkusarja 12:30 Kellokoski Haukat/ oranssi Jää-Tiikerit/Wh Eriksson Teemu Soranta Severi
RiJET 11759 D2 AA alkusarja 11:15 Riihimäki 2 Nikkarit/Y KJT RED Karvola Pasi Rantala Roni
LJT 11761 D2 AA alkusarja 17:40 Nummela HAKI White Jää-Ahmat / R Varaa (m) Alatalo Jarmo
KSJT 11792 E2-AA 12:45 Laukaa Team LKP Diskos Olkkonen Arto Huttunen Juho
KSJT 11793 E2-AA 11:45 Tikkakoski JyKi Pelikaanit Varaa Rytkönen Arttu
KSJT 11794 E2-AA 15:45 Jyväskylä hh1 JYP Valkoinen Kiva/SoTi Varaa
HyJT 11841 D2 AAA aluedivisioonan alkusarja 18:00 Klaukkala Kurra/M Salamat/sin Räihä Kari Eväkoski Jarno
EPJT 11885 E1-AAA 14:00 Seinäjoki E-P 2 E-P 1 Perkiö Vesa Urpelainen Hannu
HJT 12056 E1 AAA alkusarja Reebok 17:45 Vuosaari 2 Viikingit/T KJT BLUE Maaranen Petri (321)
LJT 12057 E1 AAA alkusarja Reebok 13:40 Lohja HAKI Blue PiTa/Black Vitikainen Roope
HJT 12060 E1 AAA alkusarja Reebok 18:30 Matinkylä BJR Blue 2 Kurra /M Pursiainen Juha (12)
EPJT 12106 III-divisioona 20:00 Kauhava He-Ki MII KuRy II Pakkala Jukka Tukeva Jussi
EPJT 12107 III-divisioona 18:30 Lapua KuKu Kraft Hyyppä Paavo Juntunen Jyri
KLETK 12163 III-divisioona 18:00 Kalajoki Popula Muik Hockey II Siironen Harri Suni Timo
VJETK 12164 III-divisioona 17:30 Vaasa hh 1 Red Ducks Los Bombers Hautala Jouko Salo Pekka
HJT 12208 D2 AA alkusarja 18:00 Salmisaari 1 K-Tiikerit Viikingit/Wh Koivurinne Niclas (218) Garant Martinsen Jean-Christian (259)
HJT 12259 E1 AAA alkusarja Reebok 14:45 Vuosaari 2 Viikingit/S K-Kissat C Henttinen Pasi (322)
HJT 12261 E1 AAA alkusarja Reebok 17:30 Tikkurila 2 K-Vantaa Itä Va BJR Blue 1 Parkkinen Seppo (145)
KUJT 12262 E1 AAA alkusarja Reebok 14:30 Järvenpää Haukat/valkoinen Nikkarit B Mattlar Pasi (338)
KTJT 12396 D2 AAA alkusarja 15:15 Tornio TIHC SoPa Juntura Ilmari Heikkilä Verneri
NJT 12397 D2 AAA alkusarja 13:00 Ylitornio EtPo PeKi Kinnunen Tuomas Siponen Eelis
RoiJT 12420 D1 AAA alkusarja 13:00 Ivalo TuKi Lämärit Kaisanlahti Teemu Rantala Jukka
HJT 12751 E1 AA alkusarja 18:30 Myyrmäki EVU/mu Jää-Ahmat /R Virtanen Timo (163)
HJT 12753 E1 AA alkusarja 13:30 Malmi 1 RW/Red KJT BLACK Lähdesmäki Ville (123)
HJT 12754 E1 AA alkusarja 16:15 Matinkylä 3 BJR White 1 Haukat/oranssi Nyholm Timo (326)
HJT 12793 E1 AA alkusarja 11:45 Malmi 2 IHK/W GrIFK Gr Lähdesmäki Ville (123)
LJT 12794 E1 AA alkusarja 15:10 Lohja HAKI White Viikingit/K Saarinen Rasmus
RiJET 12830 E1 A alkusarja 16:00 Riihimäki Nikkarit W Kurra/V Jäppinen Juha Hänninen Mikael
HyJT 12831 E1 A alkusarja 12:25 Hyvinkää Jää-Ahmat/B Hunters/Ke Pirttinen Pekka Eväkoski Jarno
OJT 12868 Oulun alue AAA 20:00 Linnanmaa 2 Nassukat Lepakot Eero Toni Lauronen Pauli
HJT 12959 E1 A alkusarja 18:45 Espoonlahti hh Blues EPS/Bla Salamat sin Pesonen Jonas (151)
HJT 12961 E1 A alkusarja 17:45 Matinkylä 3 BJR Yellow 2 OKK / Y Nyholm Timo (326)
HJT 12988 E2 AAA alkusarja 12:45 Matinkylä 3 BJR Blue 1 Haukat valkoinen Pursiainen Juha (12)
HJT 13022 E2 AAA alkusarja 16:15 Espoonlahti hh Blues EPS/Wh HAKI Blue Pesonen Jonas (151)
HJT 13050 E2 AAA alkusarja 12:15 Konala 2 K-kissat Cats KJT BLUE Uusivirta Kalle (340)
RiJET 13088 E2 AA alkusarja 17:30 Riihimäki Nikkarit Y Haukat oranssi Javanainen Jari Hänninen Mikael
HyJT 13089 E2 AA alkusarja 10:55 Hyvinkää Jää-Ahmat / B BJR LV White 1 Talvitie Jani Mustapaita Tuomari
HJT 13185 E2 AA alkusarja 09:20 Hernesaari 2 BJR White 2 HIFK Blue Ryynänen Ville (313)
HJT 13186 E2 AA alkusarja 09:30 Vuosaari 1 Viikingit/B RW Red Aalto Heikki (183)
HJT 13211 E2 AA alkusarja 16:00 Tikkurila 2 K-Vantaa Itä Valk K-kissat Bears Ryynänen Ville (313)
HJT 13277 E2 AA alkusarja 15:00 Myyrmäki 2 EVU/black IHK White Notkola Jani (104)
HJT 13278 E2 AA alkusarja 11:00 Vuosaari 1 Viikingit/W K-Vantaa Itä Pun Parkkinen Seppo (145)
RauJT 13311 D1 AAA karsinta LR 16:45 Rauma TK 2 Lukko VG-62 Ducks Jusi Niko Narkko Jonas
TuJE 13312 D1 AAA karsinta LR 17:35 Varissuo 1 TPS Akatemia Ässät Javat Hänninen Juuso Varaa
TuJE 13313 D1 AAA karsinta LR 12:50 Impivaara 1 TPS UJK Hakamäki Mika Varaa
RauJT 13358 D1 AA karsinta LR 12:10 Eurajoki EjL VG-62 Penguins Rautavuori Iiro Auvinen Jere (52)
TuJE 13359 D1 AA karsinta LR 17:00 Paimio PaiHa KJK Rantanen Hannu Varaa
TuJE 13360 D1 AA karsinta LR 11:50 Varissuo 2 TuTo Team Ässät Vellut Parkkali Kimmo Varaa
PoJT 13411 E2 A alkusarja 12:45 Loviisa LJK/Bl Jää-Tiikerit Green Skog Robert
TuJE 13450 D1 A karsinta LR 12:35 Parainen ParSport PaRa Airola Jukka Varaa
FETK 13451 D1 A karsinta LR 15:30 Loimaa Rockets LLuja Nurminen Jouni Heikkilä Tero
ALID 13452 D1 A karsinta LR 17:15 Mariehamn IFK Mariehamn RNK Yellow Wings Varaa Varaa
HJT 13502 E2 A alkusarja 16:00 Malmi 2 RW White EVU/white Mäkinen Luka (215)
LJT 13504 E2 A alkusarja 12:10 Lohja HAKI Yellow IHK/B Vitikainen Roope
HJT 13505 E2 A alkusarja 14:00 Kauniainen GrIFK Gold HJK Koivunen Tatu (139)
PJET 13652 D2 AAA LR 12:30 Panelia PaRa,Valkoinen TuTo Virtanen Petri Ekman Henri
FETK 13653 D2 AAA LR 12:45 Forssa FoPS TPS Altsit Mäntyvaara Kalervo Salonen Markku
PJET 13774 D2 AA LR 15:30 Harjavalta KuKi Lukko Team Viitanen Petri Mäkisalo Samu
UJET 13776 D2 AA LR 12:30 Uusikaupunki UJK K-67 Varaa Varaa
PJET 13777 D2 AA LR 12:00 Pori Ässät Canucks VG-62 Musta Salo Niko Lipponen Erkki
PJET 13914 D2 A LR 13:15 Kankaanpää KJK TPS Tytöt Ylisäe Jouni Ruohola Mikko
FETK 13917 D2 A LR 14:30 Urjala USiKi ParSport Penttilä Markku Ronkainen Marko
RauJT 13989 E1 AAA LR 15:30 Rauma TK 1 Lukko TuTo Kukkonen Peetu Mäkelä Juuso (52)
TuJE 14140 E1 AA lohko 2 LR 13:35 Naantali VG-62 Blacks SoPa Varaa Rihko Jouko
UJET 14189 E1 A LR 14:00 Uusikaupunki UJK Ässät Jets Varaa
TuJE 14713 E2 AAA LR 11:20 Impivaara 1 TPS Numpat B Ässät Jesset Jaatinen Oskari
TuJE 14714 E2 AAA LR 12:05 Naantali VG-62 Tapsat Lukko Keltainen Varaa
TuJE 14715 E2 AAA LR 10:05 Varissuo 2 TuTo siniset Lukko Sininen Varaa
TuJE 14716 E2 AAA LR 16:05 Varissuo 1 TPS Juusot B Ässät Erikit Varaa
UJET 14717 E2 AAA LR 18:00 Uusikaupunki UJK RNK Blue Wings Varaa
FETK 14809 E2 AA LR 14:00 Loimaa Rockets KJK White Heikkilä Tero Pihlajasaari Petri
FETK 14810 E2 AA LR 11:15 Forssa FoPS Vihreät SoPa Palomäki Jarmo Lauren Aarne
TuJE 14812 E2 AA LR 13:15 Varissuo 2 TuTo valkoiset LLuja Keltaiset Varaa
SaJE 14813 E2 AA LR 12:15 Salo Kiekkohait Ässät Joppet Lannermaa Henri Lindroos Elmo
TuJE 14814 E2 AA LR 13:30 Tarvasjoki TarU RNK Yellow Wings Meriläinen Krister
TuJE 14815 E2 AA LR 10:35 Naantali VG-62 Timpat TPS Juusot W Varaa
SaJE 14908 E2 A LR 16:30 Salo Kiekkohait Team KJK Blue Jokela Rasmus Juhola Jere
TuJE 14909 E2 A LR 11:35 Varissuo 1 TuTo punaiset LuKi-82 Varaa
PJET 14910 E2 A LR 14:00 Harjavalta KuKi ParSport Nylund Juha Tenho Eetu
TuJE 14911 E2 A LR 09:50 Impivaara 1 TPS Numpat W LäKi Varaa
KUJT 14999 III-divisioonan alkusarja 15:20 Sipoo Wolf KelA Varaa (m) Vanninen Mikko (81)
EPJT 15006 E2-AA 13:40 Lapua Virkiä KieHa Paatola Tapani Tikkamäki Mikko
EPJT 15023 E2-AA 10:00 Alajärvi S-Kiekko Sininen JPK Punainen Mäkelä Samuli Loikas Miiro
VJETK 15024 E2-AA 13:25 Vaasa hh 1 Sport Valkoinen Sport Musta Helinko Mikko Jokipii Joona
SlnETK 15055 Alueen kartoituspelit 10:30 Tanhuvaara Savo-Select Kalpa Rouhiainen Timo Lehmusoksa Teemu
SlnETK 15056 Alueen kartoituspelit 12:00 Tanhuvaara KooKoo Saipa Rouhiainen Timo Lehmusoksa Teemu
SlnETK 15057 Alueen kartoituspelit 13:40 Tanhuvaara Titaanit Jokipojat Rouhiainen Timo Lehmusoksa Teemu
SlnETK 15058 Alueen kartoituspelit 15:10 Tanhuvaara KooKoo Savo-Select Mäenkaski Miika Seila Jukka
SlnETK 15059 Alueen kartoituspelit 16:40 Tanhuvaara Kalpa Titaanit Mäenkaski Miika Seila Jukka
SlnETK 15060 Alueen kartoituspelit 18:10 Tanhuvaara Saipa Jokipojat Mäenkaski Miika Seila Jukka
HJT 15122 III-divisioonan alkusarja 20:00 Myyrmäki EVU Viikingit Team Korpi Valtteri Ahmakari Timo (114)
MJT 15140 D1 AA -sarja 15:30 Kangasniemi KaPa-51 Jokipojat, River Boys Olkkonen Harri Kinnunen Olli-Pekka
HJT 15205 III-divisioonan alkusarja 18:15 Laaksolahti EKS OKK Nenonen Matti (44) Kosonen Janne (100)
HyJT 15206 III-divisioonan alkusarja 18:30 Hyvinkää Storm PiTa II Matikainen Jari Åberg Henna
KUJT 15222 III-divisioonan alkusarja 16:20 Kerava KJT Miehet HC Morjens Vuorenmaa Arto (288) Viitala Erkki
HJT 15231 III-divisioonan alkusarja 15:20 Malmi 1 Red Wings RAMS Pursiainen Juha (12) Långström Marko (108)
HJT 15232 III-divisioonan alkusarja 21:00 Myllypuro 1 HeTi Bruins Varaa (m) Häggman Erkko (91)
TaJT 15342 E1 AA -alkusarja 12:00 Hervanta 2 Tappara Taipaanit K-Ahma Valk Sainio Linnea Laakkonen Aleksi
TaJT 15350 E1 AA -alkusarja 13:15 Hervanta 2 Tappara Taipaanit K-Ahma Sin Ronkainen Jukka Virkajärvi Viljami
TaJT 15434 E1 AA -alkusarja 14:15 Hervanta 2 KOOVEE Mustat K-Ahma Valk Ronkainen Jukka Virkajärvi Viljami
TaJT 15442 E1 AA -alkusarja 11:00 Hervanta 2 KOOVEE Mustat K-Ahma Sin Sainio Linnea Laakkonen Aleksi
TaJT 15518 E2 AA -alkusarja 12:30 Pirkkala Pingviinit JIlves Järvelin Marko Varaa
TaJT 15531 E2 AA -alkusarja 15:00 Pirkkala Pingviinit Fortuna Saarikoski Samuel Heino Ville
TaJT 15580 E2 AA -alkusarja 13:45 Pirkkala JIlves Fortuna Saarikoski Samuel Heino Ville
PHKT 15587 E2 AA -alkusarja 12:30 Ruovesi RuoSkA musta Tappara Kreivit Ahonen Carita Varaa
PHKT 15594 E2 AA -alkusarja 13:45 Ruovesi RuoSkA musta Tappara Markiisit Ahonen Carita Varaa
VamJET 15605 E2 AA -alkusarja 17:15 Vammala KPK Ilves Anaheim Valtanen Tomi Rantapelkonen Petri
TaJT 15607 E2 AA -alkusarja 15:15 Nokia HC Nokia Oranssit PK 83 Vihonen Markku Karppinen Toni
TaJT 15621 E2 AA -alkusarja 18:30 Nokia HC Nokia Oranssit Uplakers Katajisto Reine Varaa (m)
VamJET 15632 E2 AA -alkusarja 16:15 Vammala VaPS sininen Tappara Paronit Valtanen Tomi Rantapelkonen Petri
TaJT 15633 E2 AA -alkusarja 17:30 Nokia HC Nokia Mustat PK 83 Katajisto Reine Varaa (m)
PHKT 15637 E2 AA -alkusarja 10:00 Ruovesi RuoSkA keltainen Tappara Kreivit Laine Eetu Varaa
TaJT 15641 E2 AA -alkusarja 16:15 Nokia HC Nokia Mustat Uplakers Vihonen Markku Karppinen Toni
PHKT 15645 E2 AA -alkusarja 11:15 Ruovesi RuoSkA keltainen Tappara Markiisit Laine Eetu Varaa
VamJET 15654 E2 AA -alkusarja 19:15 Vammala VaPS sininen Ilves Anaheim Valtanen Lauri Ruusumaa Marko
VamJET 15674 E2 AA -alkusarja 18:15 Vammala KPK Tappara Paronit Valtanen Lauri Ruusumaa Marko
KUJT 15732 Harraste Ilta Kevyt 17:00 Kellokoski HAHO Red Wings Hakola Juha (325) Haapakoski Ari
KuoJT 15749 D1 AA -sarja 16:30 Tuplajäät 1 KalPa Storm SuKiKa Kontturi Maija Martikainen Aapo
HJT 15804 Harraste Ilta Kevyt 19:30 Konala 1 HeKa Kukot Varaa (m) Nokkonen Ville
HJT 15806 Harraste Ilta Kevyt 18:15 Salmisaari 1 Caverion HC MIG 2 Hänninen Kristian (119) Karjalainen Mikko (170)
HJT 15827 Harraste Ilta Kevyt 21:50 Myyrmäki JäTe OHT Valtanen Teppo (140) Kivelä Jyrki
TaJT 15862 Harrastesarja Top 13:45 Ylöjärvi Pelikassit X Henriksson Harry Helminen Matti
TaJT 16032 Harrastesarja 3 18:50 Lempäälä 2 Pingut Hinkki Team Tuominen Juha Huttunen Ari
TaJT 16057 Harrastesarja 4 08:30 Nokia Diesel HT Rentaxe Järvelin Marko Raukola Antti
TaJT 16266 Harrastesarja 4 20:00 Lempäälä 2 Rangers Avant Tecno Tuominen Juha Huttunen Ari
TaJT 16527 Harrastesarja 5 20:15 Hervanta 2 HC Kumi Dynamo Lehto Juha Valli Tuomas
TaJT 16529 Harrastesarja 5 21:30 Hervanta 2 Chiefs Sports Lace Team Lehto Juha Valli Tuomas
TaJT 16732 Seniorit 40v 19:30 Sentteri TE Sähköboys Lämäri Ikävalko Karri Helminen Matti
TaJT 16894 Seniorit 50v 20:45 Sentteri TE Mansen Ketut 50 Näätähokkey Ikävalko Karri Helminen Matti
KiJT 17026 E2 AAA alkusarja --:-- Kittilä TuKi RoKi Tuisku Karhula Kristian Jussila Vilho
KiJT 17038 E2 AAA alkusarja --:-- Kittilä TuKi Roki Pyry Varaa Varaa
KiJT 17039 E2 AAA alkusarja 14:00 Kittilä KiPS RoKi Tuisku Varaa Varaa
KiJT 17041 E2 AAA alkusarja 11:00 Kittilä Roki Pyry KiPS Varaa Varaa
NJT 17054 E2 AAA alkusarja 14:00 Pello PeKi Lämärit musta Marjeta Teuvo Saukkoriipi Asko
NJT 17056 E2 AAA alkusarja 12:30 Pello Lämärit musta EtPo Marjeta Teuvo Saukkoriipi Asko
NJT 17059 E2 AAA alkusarja 11:00 Pello EtPo PeKi Marjeta Teuvo Saukkoriipi Asko
JJT 17195 E2 AAA -sarja 11:30 Joensuu Jokipojat Pun. KalPa E Hurricanes Saren Dmitry Simonen Ilkka
VarJT 17197 E2 AAA -sarja 13:15 Varkaus hh Warkis/PiPS Jokipojat Valk. Varaa Varaa
JJT 17225 E2 AAA -sarja 13:30 Joensuu Jokipojat Pun. KalPa E Hurricanes Saren Dmitry Simonen Ilkka
VarJT 17227 E2 AAA -sarja 15:30 Varkaus hh Warkis/PiPS Jokipojat Valk. Varaa Varaa
HJT 17300 Stadi-liiga 19:45 Salmisaari 1 PiTa Coyotes Moisio Petri (64) Rauhala Timo (208)
JJT 17378 D2 AA -alkusarja 12:00 Eno Jets Jääsudet Sormunen Jari Huotari Teemu
JJT 17379 D2 AA -alkusarja 12:00 Outokumpu Pouli Hurtat Parviainen Joonas Kantelinen Eero
VarJT 17402 D2 AA -alkusarja 18:30 Varkaus Warkis/PiPS Tigers LL-89 Varaa Varaa
KuoJT 17403 D2 AA -alkusarja 14:30 Tuplajäät 1 KalPa Blackhawks KalPa Penguins Kananen Joni Levy Ilkka
LPRJT 17424 D2 AA -alkusarja 11:30 Savitaipale StU Ketterä White Vainikka Tommi Koskinen Artturi
LPRJT 17425 D2 AA -alkusarja 16:30 LPR UK1 SaiPa Leksat KooKoo White Eerikäinen Henry Kangasharju Iiro
RoiJT 17516 C-nuorten alueellinen alkusarja lohko 8 11:00 Kemijärvi KeKi PeKi Laine Benny Ojala Markku
RoiJT 17521 C-nuorten alueellinen alkusarja lohko 8 16:00 Kemijärvi KeKi TuKi Laine Benny Vierelä Pasi
RoiJT 17523 C-nuorten alueellinen alkusarja lohko 8 14:45 Kemijärvi TuKi PeKi Laine Benny Raimosvuo Marko
RoiJT 17527 C-nuorten alueellinen alkusarja lohko 8 12:15 Kemijärvi TuKi KoTU Laine Benny Vierelä Pasi
RoiJT 17529 C-nuorten alueellinen alkusarja lohko 8 17:15 Kemijärvi KoTU KeKi Laine Benny Raimosvuo Marko
RoiJT 17532 C-nuorten alueellinen alkusarja lohko 8 13:30 Kemijärvi KoTU PeKi Laine Benny Ojala Markku
IETK 17594 E2 AAA -sarja 13:00 Imatra 1 Ketterä Blue SaPKo Valkoinen Holopainen Joel Varaa
KouJT 17595 E2 AAA -sarja 17:05 Valkeala KooKoo Orange SaiPa Veskut Salu Jaakko Lautala Jussi
KouJT 17596 E2 AAA -sarja 13:40 Inkeroinen KY-80 / AaKoo Jukurit Anaheim Toikander Topi Mäkelä Iiro
IETK 17636 E2 AAA -sarja 14:00 Imatra 1 Ketterä Blue SaPKo Valkoinen Holopainen Joel Varaa
KouJT 17637 E2 AAA -sarja 18:10 Valkeala KooKoo Orange SaiPa Veskut Salu Jaakko Lautala Jussi
KouJT 17638 E2 AAA -sarja 15:40 Inkeroinen KY-80 / AaKoo Jukurit Anaheim Falck Iiris Korhonen Juhani
KotjaJET 17711 E1 AAA -sarja 13:15 Kotka hh Titaanit White KalPa etelä Oilers Korpela Jussi Roiha Ville
KouJT 17712 E1 AAA -sarja 16:00 Valkeala Kookoo Black KalPa PK Huuhilo Henri Toimela Henri
VarJT 17780 E2 AA -sarja 16:45 Varkaus hh Warkis/PiPS Jokipojat Musta Varaa Varaa
JJT 17785 E2 AA -sarja 14:25 Joensuu Jokipojat Punamusta KalPa Lightning Sutinen Petteri Musikka Jukka-Pekka
YSJT 17790 E2 AA -sarja 13:10 Iisalmi IPK Hurtat Valkoinen Nousiainen Markku Kyyriäinen Juuso
KotjaJET 17845 E1 AAA -sarja 15:30 Kotka hh Titaanit White KalPa etelä Oilers Korpela Jussi Mäkelä Kimmo
KouJT 17848 E1 AAA -sarja 14:00 Valkeala Kookoo Black KalPa PK Mäkynen Reni-Petrus Sakki Jonne
SlnETK 17883 E2 AA -sarja 11:00 Savonlinna SaPKo Sininen KalPa Wild Kapanen Susanna Varaa
SlnETK 18031 E1 AA -sarja 13:00 Rantasalmi RU/RaJu-team Sukika Bruins Kiiski Kari Kammonen Titta
LPRJT 18082 III-divisioona Kymi-Saimaa 14:30 Savitaipale StU ValKi Sorsa Tuomas Pussinen Miro
KotjaJET 18084 III-divisioona Kymi-Saimaa 16:30 Hamina KY Piranha´s Poutanen Jyri Puranen Vesa
MJT 18208 D-tyttöjen aluesarja 16:10 Mikkeli Jukurit Warkis Heino Henrik Korhonen Antti
MJT 18209 D-tyttöjen aluesarja 14:40 Mikkeli Ketterä Kaja Vatjus Asko Korhonen Antti
MJT 18211 D-tyttöjen aluesarja 11:40 Mikkeli Sepot Ketterä Heino Henrik Lind Tuomas
MJT 18215 D-tyttöjen aluesarja 13:10 Mikkeli Sepot Warkis Vatjus Asko Korhonen Antti
MJT 18228 D-tyttöjen aluesarja --:-- Mikkeli Jukurit Warkis Heino Henrik Lind Tuomas
MJT 18240 D-tyttöjen aluesarja 10:10 Mikkeli Jukurit Kaja Heino Henrik Lind Tuomas
HJT 18257 D-tyttöjen aluesarja 16:30 Laaksolahti Blues EKS HPK Lagerström Joakim (206)
HJT 18259 D-tyttöjen aluesarja 13:40 Myllypuro 1 RW KJT Bogomoloff Harry (55)
YSJT 18583 E2 AA -sarja 12:10 Iisalmi IPK Hurtat Valkoinen Nousiainen Markku Kyyriäinen Juuso
JJT 18593 E2 AA -sarja 12:25 Joensuu Jokipojat Punamusta KalPa Lightning Sutinen Petteri Musikka Jukka-Pekka
VarJT 18605 E2 AA -sarja 14:15 Varkaus hh Warkis/PiPS Jokipojat Musta Varaa Varaa
SlnETK 18822 E2 AA -sarja 10:00 Savonlinna SaPKo Sininen KalPa Wild Kapanen Susanna Varaa
VarJT 20039 E1 AA -sarja 14:00 Varkaus Warkis/PiPS B KY-80 Varaa Varaa
KouJT 20040 E1 AA -sarja 17:55 Inkeroinen AaKoo Ketterä Oilers Mykkänen Oona Itkonen Reijo
KouJT 20114 E2 AA -sarja 14:45 Inkeroinen AaKoo/KY Jukurit Pittsburg Falck Iiris Laapas Harri
KouJT 20137 E1 AA -sarja 16:45 Inkeroinen AaKoo Ketterä Oilers Mykkänen Oona Itkonen Reijo
VarJT 20193 E1 AA -sarja 13:00 Varkaus Warkis/PiPS B KY-80 Varaa Varaa
SlnETK 20241 E1 AA -sarja 12:00 Rantasalmi RU/RaJu-team Sukika Bruins Kiiski Kari Kammonen Titta
HJT 20329 Harraste Ilta Kevyt Ultralight 15:20 Hernesaari Beavers PuHu Vihanto Juhani (276) Santomaa Matti (339)
KotjaJET 20337 E1 AA -sarja 14:15 Kotka hh Titaanit Red KalPa etelä flyers Korpela Jussi Roiha Ville
KouJT 20338 E1 AA -sarja 13:05 Valkeala Kookoo White KalPa PM Mäkynen Reni-Petrus Sakki Jonne
KouJT 20339 E1 AA -sarja 15:05 Valkeala Kookoo White KalPa PM Huuhilo Henri Toimela Henri
KotjaJET 20342 E1 AA -sarja 16:30 Kotka hh Titaanit Red KalPa etelä flyers Korpela Jussi Mäkelä Kimmo
LPRJT 20388 E2 AA -sarja 14:15 Lappeenranta SaiPa Ilit Ketterä White Kinnunen Olli Tarhonen Mikko
LPRJT 20389 E2 AA -sarja 13:15 Lappeenranta SaiPa Ilit Ketterä White Kinnunen Olli Huuhilo Samuli
KouJT 20482 E2 AA -sarja 12:45 Inkeroinen AaKoo/KY Jukurit Pittsburg Toikander Topi Mäkelä Iiro
HJT 20630 Harraste Ilta Kevyt Ultralight 20:15 Myllypuro 2 Hoki Munkit Kiitäjät Kallio Ari Eränen Ahti (111)
HJT 20667 Harraste Ilta Kevyt Ultralight 20:30 Malmi 1 Parkcity Puckers GrIFK GG Nieminen Terho (241) Bogomoloff Harry (55)
HJT 20678 Harraste Ilta Kevyt Ultralight 22:00 Tikkurila Kuusikon Ponnistus EHK Rauhala Timo (208) Hiltunen Matti (18)
HJT 20707 V-divisioona 20:45 Malmi 3 MaVe PuWa Henttinen Pasi (322) Haapakoski Rasmus (268)
KouJT 21407 Kuntokiekko 19:30 Inkeroinen Pärske KALKI Mäkelä Kimmo Korhonen Juhani
HJT 22316 Töölö-liiga 18:20 Hernesaari PaPat FinnRangers Habbaba Mikael (263) Varaa (m)
TuJE 22705 Turku TosiRento 11:15 Kupittaa 2 BASSO HC Löysä Lätty Hägerström Markus
TuJE 22706 Turku TosiRento 12:15 Kupittaa 2 Sbornaja HC Rautakanki Hägerström Markus
TuJE 22741 Turku TosiRento 08:45 Kupittaa 2 HC Lazy Ducks Jääkarhut Keto Timo
PHKT 23356 Seniorit 35v II div 15:15 Längelmäki Pingviinit RKK Luhtamaa Jari Peltola Eero
PHKT 23357 Seniorit 35v II div 14:00 Längelmäki RKK Kuoreveden Pallo 56 Luhtamaa Jari Latva-Hakuni Jari
PHKT 23365 Seniorit 35v II div 16:30 Längelmäki Pingviinit Kuoreveden Pallo 56 Luhtamaa Jari Peltola Eero
LPRJT 24505 Seniorit 50 11:30 LPR UK1 Starikat MUHKA Papat Syyslahti Henri
TuJE 25432 Turku TosiRento 07:45 Kupittaa 2 Hockey Bulls Jarin Pallo Keto Timo
TuJE 27010 Paimio L-S Liiga 13:00 Paimio Laatuaika KiekkoKotkat Varaa
TuJE 27011 Paimio L-S Liiga 14:00 Paimio Fast HC Hurmos Varaa
TuJE 27012 Paimio L-S Liiga 15:00 Paimio Tarvasjoki Bulls Varaa
TuJE 27013 Paimio L-S Liiga 16:00 Paimio Kemiö WH Varaa
PJET 27118 Poriliiga 19:00 Luvia Porin Autotalo Rakennus Pitkänen Varaa
PJET 27139 Poriliiga 20:00 Luvia HC Cows Boosters Varaa
PJET 27161 Poriliiga 18:00 Luvia Team Auramaa Mylly-Team Varaa
HJT 31932 C2 valtakunnallinen sarja 14:15 Pirkkola Jokerit Tappara Närväinen Jukka (49) Rautavirta Harri (244)
OJT 31952 C2 valtakunnallinen sarja 16:10 Kempele K-Laser/Kärpät Ak Sport Punainen Saarela Daniel Vostrakov Niko
KouJT 32107 C2 valtakunnallinen sarja 15:00 Kuusankoski KooKoo Black Lukko Nurminen Jouni Räisänen Mikko
HJT 32119 C2 valtakunnallinen sarja 14:45 Paloheinä 2 HIFK Ilves Minnesota Laaksonen Tom O (27) Suominen Lauri (177)
LPRJT 32139 C2 valtakunnallinen sarja 13:45 LPR UK2 SaiPa Penat TuTo Virolainen Marko Brännare Eero
TuJE 32207 C2 valtakunnallinen sarja 17:05 Impivaara 2 TPS BJR Akatemia Varaa Varaa
OJT 32222 C2 valtakunnallinen sarja 13:30 Raksila 2 Kärpät JYP Kova Joonas Lappalainen Lasse
TuJE 32226 C2 valtakunnallinen sarja 19:50 Impivaara 1 TPS Akatemia Blues Varaa Varaa
OJT 32234 Nuorten Suomi-Sarjan alkusarja 16:00 Haukipudas Ahmat Ouluhockey Hokki Varaa (m) Rupponen Antti
EPJT 32235 Nuorten Suomi-Sarjan alkusarja 12:45 Seinäjoki 2 S-Kiekko KuKi Ala-Mäenpää Mikko Köykkä-Luopa Arto
KJT 32236 Nuorten Suomi-Sarjan alkusarja 15:30 Kokkola Hermes Ässät Team Kauppila Pasi Ruokoja Jussi
FETK 32264 C2 Häme-LR AAA-jatkosarja 17:15 Forssa FoPS HeKi Teho Black Mäkelä Jouni Peipinen Mikko
PJET 32265 C2 Häme-LR AAA-jatkosarja 16:00 Pori 2 Ässät Red Wings Kreipas Turkoosit Uusitalo Pasi Salonen Kalle
PJET 32266 C2 Häme-LR AAA-jatkosarja 14:00 Pori 2 Ässät Detroit HPK oranssit Ahonen Riku Nurmi Anniina
TuJE 32267 C2 Häme-LR AAA-jatkosarja 11:30 Raisio RNK Yellow Flyers Ilves Florida Varaa Varaa
TaJT 32268 C2 Häme-LR AAA-jatkosarja 16:30 Pirkkala Pingviinit Kiekkohait Salminen Olli-Matti Schläpfer Nick
RauJT 32269 C2 Häme-LR AAA-jatkosarja 13:00 Rauma TK 1 Lukko Team KOOVEE keltaiset Kukkonen Peetu Suvala Jesse
TuJE 32396 Nuorten Suomi-Sarjan alkusarja 18:30 Kaarina KaKiPo Salamat Varaa Varaa
TaJT 32397 Nuorten Suomi-Sarjan alkusarja 19:40 Lempäälä LeKi Blues EPS Joukio Ilkka Tamminen Olli
FETK 32398 Nuorten Suomi-Sarjan alkusarja 14:45 Forssa FoPS Blues BJR Mäki-Laurila Timo Kuloaro Tony
HJTRY 32456 Nuorten Suomi-Sarjan alkusarja 14:30 Vierumäki Vierumäki United SaPKo Halme Timo Nykänen Ismo
RiJET 32457 Nuorten Suomi-Sarjan alkusarja 13:20 Riihimäki Nikkarit Kurra-Ahmat Liljeblad Tero (293) Kivelä Jyrki
KUJT 32458 Nuorten Suomi-Sarjan alkusarja 16:20 Järvenpää KJT-Haukat HPK Team Nurmio Niko Vattulainen Jouni (50)
TaJT 32486 C2 AA-jatkosarja 14:00 Orivesi Fortuna HeKi Teho Red Suihkonen Veli-Matti Sakala Jesse
PHKT 32487 C2 AA-jatkosarja 18:00 Ruovesi RuoSkA HPK mustat Ylinen Juho Laine Eetu
KSJT 32488 C2 AA-jatkosarja 11:30 Jämsänkoski JIlves PYRY Varaa Varaa
TaJT 32489 C2 AA-jatkosarja 14:30 Parkano PK 83 KPK Alamettälä Eino Mäenpää Heikki
KTJT 32559 B-nuorten Suomi-Sarjan alkusarja 12:30 Tornio TIHC IPK Salmi Kimmo Heikka Anton
KSJT 32560 B-nuorten Suomi-Sarjan alkusarja 16:15 Tikkakoski KeuPa HT/Jyki Hokki Lahtinen Paavo Mäntysaari Heikki
RiJET 32678 B-nuorten Suomi-Sarjan alkusarja 18:25 Riihimäki 2 Nikkarit K-67 Listala Mika Pirttinen Pekka
RauJT 32679 B-nuorten Suomi-Sarjan alkusarja 11:45 Rauma 2 Lukko Team VG-62 Koski Pekka Kukkonen Ilkka
HMLJT 32680 B-nuorten Suomi-Sarjan alkusarja 14:00 Hämeenlinna hh HPK-T Pingviinit Kaunismäki Jouni Lehtojoki Juha
HJT 32708 B-nuorten Suomi-Sarjan alkusarja 19:50 Espoonlahti Blues EPS RW Varaa (m) Sinkkonen Ville (189)
SaJE 32710 B-nuorten Suomi-Sarjan alkusarja 18:30 Salo Kiekkohait Blues Blue Litz Tommi Suominen Harri
TuJE 32740 C2 AA jatkosarja 15:15 Tarvasjoki TarU Team Rockets Ståhlberg Kaarle Varaa
PHKT 32800 B-nuorten Aluesarja 13:00 Mänttä KPK EjL Vakkari Toni Varaa (m)
TaJT 32801 B-nuorten Aluesarja 20:00 Ylöjärvi Uplakers HC Nokia Ronkainen Jukka Viitala Ville
TuJE 32821 B-nuorten Aluesarja 14:15 Parainen ParSport HJK Team Kaarto Antti Koivunen Jari
HJT 32840 B-nuorten Aluesarja 19:30 Leppävaara RBK EKS Hunters Lagerström Joakim (206) Hiltunen Eero (150)
HJT 32841 B-nuorten Aluesarja 18:30 Oulunkylä OKK Jää-Tiikerit Niittylä Lari (134) Stockmakare Joel (121)
MJT 32907 B-nuorten Aluesarja 11:15 Pieksämäki Warkis/PiPS Team Team LKP Riikonen Mikko Lahikainen Pertti
PJT 32925 C-nuorten aluesarja 13:45 Kruunupyy IKK Lämärit Snåre Sixten Storbjörk Mattias
KSJT 32950 C-nuorten aluesarja 15:30 Jyväskylä hh2 Diskos Keupa HT Varaa Varaa
EPJT 32952 C-nuorten aluesarja 12:00 Alajärvi KuKu/JPK Ku-Ry / Kraft Mäkelä Samuli Loikas Miiro
TaJT 32991 C-nuorten Mestis alkusarja 16:15 Tesoma 1 Ilves Team KKP Sillanpää Mikko Ruohonen Rami
TuJE 32992 C-nuorten Mestis alkusarja 15:05 Impivaara 1 TPS Akatemia FoPS Varaa Varaa
TuJE 32993 C-nuorten Mestis alkusarja 17:05 Varissuo 2 TuTo Rockets Varaa Varaa
LaJT 33137 C-nuorten Mestis alkusarja 14:40 Laune 2 Pelicans Titaanit Pellikka Reijo Raami Tuomas
TaJT 33138 C-nuorten Mestis alkusarja 18:45 Kangasala Kisa-Eagles Sininen KJT-Haukat Jämsä Matti Silanne Jere
HJT 33139 C-nuorten Mestis alkusarja 14:50 Paloheinä 1 HJK Jokipojat Stockmakare Joel (121) Korpela Aku (273)
HJT 33140 C-nuorten Mestis alkusarja 16:00 Oulunkylä K-Kissat Warkis/PiPS Syrjä Kimmo (172) Rauhala Timo (208)
OJT 33284 B-nuorten Aluesarja 13:00 Haukipudas Ahmat KuKu Karppinen Jarkko Rupponen Antti
VKJET 33310 C-nuorten aluesarja 13:30 Valkeakoski KAhma Uplakers Jokinen Hannu Ruuskanen Joonas
TaJT 33311 C-nuorten aluesarja 12:10 Lempäälä LeKi PP Mäkelä Jesse Sakala Ismo
PJET 33312 C-nuorten aluesarja 18:00 Pori 2 Ässät Team KJK Uusitalo Pasi Salonen Kalle
EPJT 33313 C-nuorten aluesarja 12:30 Virrat RuoSkA Team 66 HauSi Seppälä Marko Vainionpää Joni
KuoJT 33350 C-nuorten aluesarja 18:40 Leppävirta LeKi-75 C SuKiKa Varaa Varaa
LieETK 33351 C-nuorten aluesarja 13:30 Lieksa Hurtat/Sepot IPK Laakkonen Mika Martiskainen Miika
YSJT 33353 C-nuorten aluesarja 12:00 Lapinlahti KK-81/LL-89 KuKi HT Karppinen Pekka Kärkkäinen Henri
SlnETK 33359 C-nuorten aluesarja 12:30 Savonlinna SaPKo PyPo Marttila Ville Larinen Janne
HJT 33396 C-nuorten aluesarja 13:00 Myyrmäki K-Vantaa T Kreipas Team Laatikainen Joni (186) Mäkiaho Jari-Pekka (72)
KUJT 33397 C-nuorten aluesarja 14:50 Mäntsälä Jää-Tiikerit Green LJK Aalto Joonas Siira Ville
HJT 33398 C-nuorten aluesarja 14:00 Salmisaari 2 K-Tiikerit Jukurit Rantalainen Jyrki (160) Habbaba Mikael (263)
TuJE 33440 C-nuorten aluesarja 11:35 Impivaara 2 K-67 ParSport Varaa Varaa
RauJT 33441 C-nuorten aluesarja 16:10 Eurajoki EjL TuTo Team Suvala Jesse Hyvärinen Jose
TuJE 33443 C-nuorten aluesarja 17:40 Naantali VG-62 LaJy Varaa Varaa
HJT 33484 C-nuorten aluesarja 17:20 Kauniainen GrIFK Blues JR White Varaa (m) Lustig Markus (112)
HJT 33485 C-nuorten aluesarja 15:50 Konala 1 HJK Team Blues JR Yellow Moisio Petri (64) Hiltunen Eero (150)
HJT 33487 C-nuorten aluesarja 15:10 Malmi 3 IHK Blues JR Blue Valtonen Nicholas (291) Lähdesmäki Ville (123)
HJT 33488 C-nuorten aluesarja 13:30 Oulunkylä K-Kissat Ak OKK Syrjä Kimmo (172) Rauhala Timo (208)
KSJT 33661 B-nuorten Suomi-Sarjan alkusarja 19:45 Jämsä JIlves SaPKo Virtala Jani Brandt Jan
TuJE 33682 Nuorten Aluesarja 18:30 Paimio PaiHa TuK-V Rantanen Hannu Ståhlberg Kaarle
TuJE 33683 Nuorten Aluesarja 13:50 Impivaara 2 K-67 VG-62 Anttalainen Tero Alkio Juha
TuJE 33684 Nuorten Aluesarja 19:20 Impivaara 2 TPS Tepsi ParSport Varaa Jaatinen Jenni
PoJT 33710 Nuorten Aluesarja --:-- Porvoo Hunters LiTi Varaa Ketoja Aki
HJT 33711 Nuorten Aluesarja 19:50 Tikkurila K-Vantaa I KY-80 Kejonen Juuso (66) Varaa (m)
TaJT 33825 Nuorten Aluesarja 19:45 Tesoma 2 Ik-Vi PYRY Laajala Raimo Järvelin Marko
KSJT 33826 Nuorten Aluesarja 18:30 Tikkakoski KeuPa/Pelikaanit JyKi Chwaluk Stepan Kaakinen Otto
PJET 33827 Nuorten Aluesarja 15:30 Huittinen LLuja IPK Taipale Marko Kulme Rami
HJT 33986 Nuorten Aluesarja 19:15 Vuosaari 2 Viikingit Devils HAKI Varaa (m) Kujanpää Tommi (258)
HJT 34112 C-nuorten SM alkusarja 16:20 Espoonlahti Blues Ak JYP Marttinen Ville (48) Vuorinen Tero R (250)
KuoJT 34126 C-nuorten SM alkusarja 13:45 Tuplajäät 1 KalPa HPK Juvonen Jonne Kontturi Maija
OJT 34151 C-nuorten SM alkusarja 16:15 Raksila 2 Kärpät SaiPa Sorakangas Tuomo Lehtomäki Simo
HJT 34153 C-nuorten SM alkusarja 18:50 Töölö 2 HIFK KooKoo Mettälä Joel (88) Södö Jani (117)
TaJT 34165 C-nuorten SM alkusarja 13:00 Haka 2 Ilves Ässät Leppäalho Jari Saarinen Olli
HJT 34166 C-nuorten SM alkusarja 14:00 Tikkurila K-Vantaa TPS Riikonen Jukka (169) Planting Henri (164)
TaJT 34195 C-nuorten SM alkusarja 16:00 Haka 2 Tappara Lukko Laaksonen Sami Vihriälä Mikael
34375 D1 AAA sarjaturnaus KS/SK 10:30 Savo Select KalPa Lightning
34376 D1 AAA sarjaturnaus KS/SK 12:00 Kookoo Penguins SaiPa Niepit
34377 D1 AAA sarjaturnaus KS/SK 13:40 Titaanit White Jokipojat, Black Hawks
34378 D1 AAA sarjaturnaus KS/SK 15:10 Kookoo Penguins Savo Select
34379 D1 AAA sarjaturnaus KS/SK 16:40 KalPa Lightning Titaanit White
34380 D1 AAA sarjaturnaus KS/SK 18:10 SaiPa Niepit Jokipojat, Black Hawks