Kirjaudu
Kenttä Sarja Kerho
Erotuomarimääräykset tänään
Kerho Nro Sarja Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tuomari Tuomari 2 LT 1 LT 2
KUJT 0 Miesten II div. 18:30 Kerava KJT Kerava Kiekko Vantaa Itä Vanninen Mikko (81) Riikonen Jukka (169)
HJT 1 GOIBt 08:15 Kauniainen GrIFK HJK Pursiainen Juha (12) Heikola Aleksi (221)
LJT 1 HaKiPPD2AAA 09:00 Lohja HaKi Blues jr White Kivelä Jyrki Matikainen Jari
OJT 1 C2 harj 13:30 Linnanmaa 1 Kärpät D1-01 KKP 00 Härmä Kalle Käkelä Paavo
OJT 1 B harj 14:30 Linnanmaa 2 KKP B2 RoKi B Parpala Juho Thomann Jussi
OJT 1 D2 Harj 12:45 Linnanmaa 2 KKP/Ahmat D2 Kärpät E1 Grip Mikael Annunen Jesse
OJT 1 D1 harj 11:45 Linnanmaa 1 Kärpät D2 Kärpät D1 Kuhalampi Mikko Tieksola Tuukka
OJT 1 D1 harj 11:00 Linnanmaa 2 K-Oulu D1 MuJK Syväniemi Atte Vostrakov Niko
KAIJT 1 B harj 13:00 Kajaani Hokki B KalPa B Nokela Samuli Saastamoinen Jere
KAIJT 1 A harj 16:00 Kajaani Hokki A KKP/Ahmat A Leinonen Jorma Leinonen Juho
OJT 1 D1 harj 17:15 Linnanmaa 2 K-Oulu Naiset K-Oulu D1 Lauronen Antti Lauronen Pauli
OJT 1 B harj 19:30 Oulunsalo K-Laser B RoKi B Rantaniemi Ville Kova Joonas
OJT 1 E2 harj 15:00 Oulunsalo KKP E2 RJK E2 Varaa Varaa
OJT 1 E2 harj 13:30 Raksila 2 KKP E2 LiKi E2 Tervonen Osmo Kestilä Jari
OJT 1 E1 Harj 16:30 Linnanmaa 1 K-Oulu E1 Kärpät E1 Varaa Varaa
YSJT 2 A-nuoret harjoituspeli 14:30 Iisalmi IPK Hermes Hiekkanen Toni Levy Ilkka
HJT 2 GOIBt 10:45 Kauniainen KJT TPS Ak Väyrynen Markus (78) Lustig Markus (112)
LJT 2 HaKiPPD2AAA 10:00 Lohja Kurra EVU Kivelä Jyrki Matikainen Jari
PoJT 2 B-nuorten suomi-sarja 19:30 Porvoo Porvoo Hunters B HJK BT Palmgren Petri Varaa
KLETK 2 M1 harj 17:30 Kalajoki JHT Kärpät A Suni Timo Siironen Toni Yliuntinen Vesa
HJT 3 GOIBt 13:15 Kauniainen HJK S-Kiekko Lehtinen Tapio (69) Hänninen Kristian (119)
LJT 3 HaKiPPD2AAA 12:00 Lohja Blues jr White EVU Malmelin Markus Luostarinen Tino
VJETK 3 D2-jun. 09:10 Vaasa hh 1 S-Kiekko Ässät Matkoski John Luoma Jarmo
PoJT 3 D2-jun. 16:40 Porvoo Hunters GrIfk Varaa Varaa
HJT 4 GOIBt 15:45 Kauniainen TPS Ak GrIFK Rautavirta Harri (244) Karppinen Tommi (39)
KUJT 4 D2-jun. 12:30 Järvenpää 2 Haukat KJT Pere Sampo Notkola Jani (104)
LJT 4 HaKiPPD2AAA 13:00 Lohja HaKi Kurra Malmelin Markus Luostarinen Tino
VJETK 4 D2-jun. 10:05 Vaasa hh 1 KalPa Jokerit 1 Matkoski John Luoma Jarmo
OJT 4 C1 Scandic Cup 2014 09:00 Raksila JYP Luleå Kestilä Antti Moilanen Mika
YSJT 5 C1 harjoituspeli 10:00 Iisalmi IPK Discos Niskanen Mikko Kärkkäinen Miska
HJT 5 GOIBt 18:15 Kauniainen S-Kiekko KJT Nordström Jan (93) Räsänen Juha (227)
LJT 5 HaKiPPD2AAA 15:30 Lohja Kurra Blues jr White Kivelä Jyrki Strand Tomi
VJETK 5 D2-jun. 11:05 Vaasa hh 1 Uplakers Jokerit 2 Leppänen Niko Hietaharju Henry
OJT 5 C1 Scandic Cup 2014 11:30 Raksila Blues Kärpät Orava Santeri Rupponen Antti
YSJT 6 C1 harjoituspeli 11:30 Iisalmi Ahmat Discos Niskanen Mikko Kärkkäinen Miska
LJT 6 HaKiPPD2AAA 16:30 Lohja HaKi EVU Kivelä Jyrki Strand Tomi
VJETK 6 D2-jun. 12:00 Vaasa hh 1 Jokerit 1 S-Kiekko Leppänen Niko Hietaharju Henry
OJT 6 C1 Scandic Cup 2014 14:00 Raksila Luleå KKP Karppinen Jarkko Perämäki Harri
YSJT 7 C1 harjoituspeli 13:00 Iisalmi IPK Ahmat Niskanen Mikko Kärkkäinen Miska
VJETK 7 D2-jun. 13:00 Vaasa hh 1 Ässät KalPa Leppänen Niko Hietaharju Henry
OJT 7 C1 Scandic Cup 2014 16:30 Raksila Kärpät JYP Karppinen Jarkko Käkelä Paavo
VJETK 8 D2-jun. 13:55 Vaasa hh 1 Jokerit 2 Sport punainen Leppänen Niko Hietaharju Henry
OJT 8 C1 Scandic Cup 2014 19:00 Raksila KKP Blues Orava Santeri Karvonen Jarkko (162)
RaaJT 8 C-nuoret 15:45 Raahe RJK C-00 Jääkobrat C-99 Aho Otto Impola Risto
VJETK 9 D2-jun. 14:55 Vaasa hh 1 RoKi Uplakers Nikko Anssi Autio Hannu
LaJT 10 RUS C 11:30 Pajulahti SKA Lukko Telkkinen Jaakko Loponen Anssi Raami Tuomas
YSJT 10 Suomi-sarja harjoituspeli 17:00 Iisalmi IPK Hermes Kamunen Tuomas Hiekkanen Toni Keilonen Ossi
VJETK 10 D2-jun. 15:50 Vaasa hh 1 S-Kiekko KalPa Nikko Anssi Autio Hannu
VJETK 11 D2-jun. 16:50 Vaasa hh 1 Ässät Jokerit 1 Sylander Niko Juusola Mikko
KUJT 11 D2-jun. 16:00 Hyrylä 2 KJT HIFK Haaranen Mikko (103) Pere Sampo
VJETK 12 D2-jun. 17:45 Vaasa hh 1 Sport punainen Uplakers Sylander Niko Juusola Mikko
KUJT 12 D2-jun. 17:45 Hyrylä 2 KJT BJR Haaranen Mikko (103) Pere Sampo
VJETK 13 D2-jun. 18:45 Vaasa hh 1 RoKi Jokerit 2 Sylander Niko Juusola Mikko
VJETK 14 D2-jun. 09:25 Vaasa hh 2 Ässät 1 Uplakers Helinko Mikko Böling Thomas
MJT 15 Naisten mestis 16:30 Mikkeli Jukurit Puhti Korhonen Antti Vatjus Joona
VJETK 15 D2-jun. 10:25 Vaasa hh 2 S-Kiekko/Virkiä Jeppis HT Helinko Mikko Böling Thomas
VJETK 16 D2-jun. 11:20 Vaasa hh 2 Ässät 2 Nivala Cowboys Helinko Mikko Böling Thomas
RauJT 17 D2-jun. 13:45 Rauma TK 2 Lukko Team D2-02 AA Kiekkoreipas D02 AA Hätilä Vesa Aalto Kari
VJETK 17 D2-jun. 12:20 Vaasa hh 2 Uplakers Sport valkoinen Smulter Kaj Kärkkäinen Timo
RauJT 18 C2-nuorten valtakunnallinen 15:30 Rauma TK 2 Lukko Tuto Kukkonen Peetu Suvala Jesse
JJT 18 D2 AA 10:50 Outokumpu Leki-75 Sapko Sormunen Jari Heikkinen Miika
VJETK 18 D2-jun. 13:15 Vaasa hh 2 RoKi Ässät 1 Smulter Kaj Kärkkäinen Timo
JJT 19 D2 AA 11:40 Outokumpu Jokipojat Hokki Sormunen Jari Heikkinen Miika
VJETK 19 D2-jun. 14:15 Vaasa hh 2 Nivala Cowboys S-Kiekko/Virkiä Smulter Kaj Kärkkäinen Timo
JJT 20 D2 AA 12:40 Outokumpu Ipk Warkis Sormunen Jari Heikkinen Miika
VJETK 20 D2-jun. 15:10 Vaasa hh 2 Jeppis HT Ässät 2 Smulter Kaj Kärkkäinen Timo
HJT 21 D1-nuorten aluesarjat AAA 13:00 Paloheinä 1 HJK -01 Saipa Hakkarainen Arttu (204) Lassi Hannu (131)
JJT 21 D2 AA 13:30 Outokumpu Hokki Leki-75 Muhonen Petri Tuononen Tero
VJETK 21 D2-jun. 16:10 Vaasa hh 2 Sport valkoinen Ässät 1 Vares Jonne Jaatinen Matti
HJT 22 D1-nuorten aluesarjat AAA 15:45 Paloheinä 1 hjk -01 Saipa Kilpi Juuso (105) Kujanpää Miikka (75)
JJT 22 D2 AA 14:30 Outokumpu Sapko Ipk Muhonen Petri Tuononen Tero
VJETK 22 D2-jun. 17:05 Vaasa hh 2 RoKi Uplakers Vares Jonne Jaatinen Matti
JJT 23 D2 AA 15:20 Outokumpu Hokki Warkis Muhonen Petri Tuononen Tero
VJETK 23 D2-jun. 18:05 Vaasa hh 2 S-Kiekko/Virkiä Ässät 2 Vares Jonne Jaatinen Matti
JJT 24 D2 AA 16:20 Outokumpu Jokipojat Sapko Hiltunen Janne Huotari Teemu
VJETK 24 D2-jun. 19:00 Vaasa hh 2 Jeppis HT Nivala Cowboys Vares Jonne Jaatinen Matti
MJT 24 B-nuorten mestis 14:00 Mikkeli Jukurit Diskos Himanen Kimmo Olkkonen Harri
JJT 25 D2 AA 17:10 Outokumpu Warkis Leki-75 Hiltunen Janne Huotari Teemu
JJT 26 D2 AA 18:10 Outokumpu Ipk Jokipojat Hiltunen Janne Huotari Teemu
MJT 27 C2-nuorten muut ottelut 11:30 Mikkeli Jukurit C2 Teho Suvisuo Olli Kinnunen Olli-Pekka
KouJT 28 C-SM.harj.ott. 18:15 Kuusankoski KooKoo Lukko Konster Marko Lehtinen Tommi
KotjaJET 36 E-03 harkka 10:00 Hamina Ky-80 LuPo Nyman Saku Pussinen Jere
KouJT 39 B-SM harj.ott. 16:30 Valkeala KooKoo SKA Luoma-Aho Jani Hongisto Jesse Turtiainen Roni
TaJT 56 CCM-turnaus (BSM-Ilves) 10:00 Haka 2 HPK Ilves Lehtolammi Olli Saarinen Olli Lehto Pyry
TaJT 57 CCM-turnaus (BSM-Ilves) 10:15 Haka 3 Berlin (GER) Jokerit Levänen Mika Salo Joni Laukkala Janne
TaJT 58 CCM-turnaus (BSM-Ilves) 12:30 Haka 2 TPS Tappara Mikkola Jouni Nieminen Pasi Mäkiranta Semi
TaJT 59 CCM-turnaus (BSM-Ilves) 12:45 Haka 3 Kärpät Blues Jämsä Matti Saarinen Olli Ruohonen Rami
TaJT 60 CCM-turnaus (BSM-Ilves) 15:00 Haka 2 Ilves Jokerit Laaksonen Sami Mikkonen Erkki Sakala Jesse
TaJT 61 CCM-turnaus (BSM-Ilves) 15:15 Haka 3 Berlin (GER) HPK Ylä-Rotiala Juho Kumpu Juha Penttilä Teemu
TaJT 62 CCM-turnaus (BSM-Ilves) 17:30 Haka 2 Tappara Blues Vakkari Jani Koskela Jere Lehto Pyry
TaJT 63 CCM-turnaus (BSM-Ilves) 17:45 Haka 3 Kärpät TPS Järvinen Jyri Vihriälä Mikael Laukkala Janne
HMLJT 63 A team harj.ottelu 15:30 Hämeenlinna Hpk Jää-Ahmat Kaunismäki Jouni Valtanen Tero
HJTRY 71 D1-nuorten aluesarjat AA, A 14:40 Heinola HeKi/NasKi Kings KJT Launia Jesse Matteinen Kasperi
HJTRY 72 D1-nuorten aluesarjat AA, A 16:10 Heinola HeKi/NasKi KJT Nykänen Ismo Matteinen Kasperi
LaJT 76 E2-nuorten aluesarjat AA, A 11:30 Hollola Pelicans2000 AA Kiekkoreipas Aho Juuso Kakko Joonas
LaJT 77 E2-nuorten aluesarjat AA, A 10:30 Hollola Pelicans2000 AA Kiekkoreipas Aho Juuso Pekkola Ville
KouJT 78 C-00 AA turnaus 09:00 Kouvola KooKoo Viikingit Korhonen Juhani Laapas Harri
KouJT 79 C-00 AA turnaus 10:15 Kouvola BJR Blues K-Kissat Hongisto Jesse Korhonen Juhani
KouJT 80 C-00 AA turnaus 11:45 Kouvola KooKoo BJR Blues Kiiski Sauli Konster Marko
KouJT 81 C-00 AA turnaus 13:00 Kouvola Viikingit K-Kissat Kiiski Sauli Salu Jaakko
KouJT 82 C-00 AA turnaus 14:30 Kouvola K-Kissat KooKoo Mäkelä Iiro Mäkelä Kimmo
TaJT 83 NSS / Nalue harj 17:00 Lempäälä LeKi FoPS Kupiainen Mika Ruohonen Jouni
KouJT 83 C-00 AA turnaus 15:45 Kouvola BJR Blues Viikingit Mäkelä Iiro Mäkelä Kimmo
KouJT 84 C-00 AA turnaus 17:15 Kouvola Pronssi Pronssi Raukola Juho Rasalahti Pasi
KouJT 85 C-00 AA turnaus 18:30 Kouvola Finaali Finaali Raukola Juho Rasalahti Pasi
LaJT 87 E1-nuorten aluesarjat AA, A 15:30 Laune 1 KR Detroit Rauman Lukko Pennanen Henrikki Pekkola Ville
HMLJT 89 B2 harj.ottelu 12:45 Hämeenlinna Hpk Ässät Pekkala Joni Haapalahti Janne
LaJT 89 B-nuorten Suomi-sarja 15:00 Hollola Pelicans2000 Kiekko-Nikkarit Järvinen Rauli Kakko Joonas
TaJT 95 B2SM harj 17:00 Sentteri RMP Ilves JyP Saukkonen Jouni Välisaari Jussi
LaJT 97 C2-nuorten aluesarja AAA 11:50 Laune 1 Kiekkoreipas HIFK Challenge Korhonen Jouni Riikonen Teemu
HMLJT 98 C2 VK harj.ottelu 16:00 HML Hakio 1 Hpk Ässät Laukkanen Matias Jouppi Pekka
HJTRY 99 C-nuoret alueliiga-ja sarja 17:30 Heinola Teho C1-99 Titaanit Nykänen Ismo Vepsäläinen Marko
PJT 100 B-jun harjoitusottelu 10:00 Kruunupyy IKK Hermes Holmbäck Simon Holmbäck Christoffer
PJT 101 B-jun harjoitusottelu 12:00 Kruunupyy S-Kiekko Kiekko-Karhut Holmbäck Simon Holmbäck Christoffer
TaJT 102 3.div harj 17:00 Hämeenkyrö Hokkarit KJK Poikolainen Jarkko Niiranen Petri
PJT 102 B-jun harjoitusottelu 14:00 Kruunupyy Hermes Kiekko-Karhut Holmbäck Simon Holmbäck Christoffer
PJT 103 B-jun harjoitusottelu 16:00 Kruunupyy IKK Karstulan Kiva Linden William Pajukangas Tom
TaJT 104 2.div harj 13:30 Kangasala Kisa-Eagles Peltosaaren Nikkarit Paso Jukka Niskanen Antti
PJT 104 B-jun harjoitusottelu 18:00 Kruunupyy Kiekko-Karhut S-Kiekko Linden William Pajukangas Tom
TaJT 111 CSS /C alue harj 10:55 Kangasala Kisa-Eagles Uplakers C-99 Lahtinen Juha Ronkainen Jukka
KouJT 146 A harkka 15:30 Inkeroinen AaKoo KY-80 Poutanen Jyri Pussinen Miro
TaJT 148 2.div harj 16:00 Orivesi Fortuna KPK Kolari Olli-Pekka Valtanen Lauri
TaJT 159 CSS /C alue harj 14:50 Lempäälä LeKi C-99 Jäätiikerit Järvelin Marko Haapala Sami
TaJT 169 B2SS harj 18:30 Pirkkala Pingviinit Tappara Forum Salminen Olli-Matti Henriksson Harry
VKJET 171 2.div harj 16:30 Valkeakoski Kiekko-Ahma IkVi Olander Henrik Pekkala Joni
TaJT 184 C2 harj 12:00 Pirkkala Pingviinit TPS Henriksson Sakari Järvelin Marko
TaJT 201 B2SM harj 16:15 Sentteri RBK Tappara EKS Antila Jyrki Ihantola Tero
TaJT 202 D2 harj 12:15 Sentteri RBK Tappara D2 Tappara Opaalit 01 Varaa (m) Raukola Antti
TaJT 203 D2 harj 14:15 Pirkkala Pingviinit 02 HC Nokia 02 Schläpfer Nick Siuro Harri
TaJT 218 CM harj 14:30 Sentteri TE Ilves C-Team K-Vantaa C-Team Ruuskanen Joonas Schläpfer Chris
TaJT 221 D1 harj 14:10 Nokia Pyry 01 Ilves Salonen Pasi Silanne Jere
TaJT 222 BSS / Balue harj 16:00 Pirkkala Pingviinit K-67 Marttila Toni Lahtinen Juha
TaJT 238 BSS / Balue harj 18:30 Nokia HC Nokia Uplakers B Järvelin Marko Lehto Juha
TaJT 277 D2 harj 14:00 Sentteri RBK Tappara D2 TPS Sinkkilä Tero Harjula Tommi
KUJT 1635 Nuorten Mestis 18:30 Järvenpää HCK A GrIFK Poikolainen Markku (22) Haapakoski Rasmus (268) Savolainen Miika
HJT 1713 B-nuorten SM-sarja 16:10 Myyrmäki Kiekko Vantaa Ässät Koivisto Eemeli (505) Asiala Ilmari (89) Heikola Aleksi (221)
KUJT 1717 C2-nuorten valtakunnallinen 14:00 Järvenpää KJT Haukat TPS Akatemia Varaa (m) Vanninen Mikko (81)
RauJT 1721 Nuorten Aluesarja 08:00 Eurajoki EJL UPLAKERS Hyppölä Aarne Koski Pekka
RauJT 1722 Nuorten Aluesarja 10:30 Eurajoki Uplakers vg62 Hyppölä Aarne Koski Pekka
RauJT 1723 Nuorten Aluesarja 13:00 Eurajoki ässät IHK Niittylä Tommi Smedberg Erno
RauJT 1725 Nuorten Aluesarja 15:45 Eurajoki ejl ässät Tikkanen Joni Smedberg Erno
RauJT 1726 Nuorten Aluesarja 18:15 Eurajoki vg62 IHK Selinkoski Tuomas Skinnarla Miro
FETK 1742 E1-aluesarjat AA, A 2 tuomaria et-kerhosta 11:00 Forssa Fops 03 HC Nokia 03 Alasentie Matti Peipinen Mikko
FETK 1757 E2-juniorit harjoitusottelut 12:45 Forssa Fops Kiekkohait / Salo Rauhaniemi Osmo Toikka Onni
FETK 1759 B2-nuorten mestis 16:00 Somero SoPa EPS Heino Niki Rekunen Tero
FETK 1768 B-nuoret harjoitusottelut 09:30 Loimaa Rockets VG-62 Valtanen Tero Toivonen Jonne
FETK 1769 B-nuoret harjoitusottelut 10:30 Loimaa LeKi Blues Valtanen Tero Toivonen Jonne
HJT 1770 Nuorten Suomi-Sarja 12:30 Leppävaara CCM Blues BJR A OKK A Södö Jani (117) Kemppinen Pekka (82)
FETK 1770 B-nuoret harjoitusottelut 11:30 Loimaa LKP VG-62 Härkälä Juha Toivonen Kalle-Jaakko
FETK 1771 B-nuoret harjoitusottelut 12:30 Loimaa LeKi Rockets Härkälä Juha Toivonen Kalle-Jaakko
FETK 1772 B-nuoret harjoitusottelut 14:00 Loimaa Blues LKP Pihlajasaari Petri Lauren Aarne
FETK 1773 B-nuoret harjoitusottelut 15:00 Loimaa VG-62 LeKi Pihlajasaari Petri Lauren Aarne
FETK 1774 B-nuoret harjoitusottelut 16:00 Loimaa Blues Rockets Rissanen Anton Toivonen Kalle-Jaakko
FETK 1775 B-nuoret harjoitusottelut 17:00 Loimaa LKP LeKi Rissanen Anton Toivonen Kalle-Jaakko
FETK 1776 B-nuoret harjoitusottelut 18:00 Loimaa VG-62 Blues Palomäki Jarmo Toivonen Jonne
FETK 1777 B-nuoret harjoitusottelut 19:00 Loimaa Rockets LKP Palomäki Jarmo Toivonen Jonne
HJT 1782 E2-nuorten aluesarjat AA, A 17:30 Kirkkonummi Salamat Kiekko-Tiikerit Moisio Petri (64)
HJT 1793 Nuorten Mestis 16:45 Pirkkola Karhu-Kissat Titaanit Virtala Sami Sinkkonen Ville (189) Laamanen Lauri (168)
HJT 1797 D1-nuorten aluesarjat AAA 13:30 Laaksolahti 2 Blues EKS/sin Karhu-Kissat Taimisto Jukka (52) Långström Marko (108)
HJT 1799 D1-nuorten aluesarjat AA, A 18:15 Konala 2 Evu 01 White Blues MK Varaa (m) Sinerkari Aaro (248)
KUJT 1811 D1-nuorten aluesarjat AA, A 15:00 Mäntsälä Mäntsälän Jää-Tiikerit Kiekko-Nikkarit Haapakoski Rasmus (268) Haapakoski Ari
HyJT 1817 C-nuorten Suomi-Sarja 13:30 Hyvinkää Jää-Ahmat tba Matikainen Jari Pirttinen Pekka
HJT 1827 E2-nuorten aluesarjat AAA 18:30 Kirkkonummi Salamat BJR LV Moisio Petri (64)
HJT 1831 B-nuorten SM-sarja 13:30 Pirkkola 2 Karhu-Kissat Blues Ak. Nikulainen Jussi (188) Sinkkonen Ville (189) Nenonen Jussi (124)
KUJT 1840 B2-nuorten SM-sarja 16:20 Kerava KJT HJK Salmela Kalle (264) Varaa (m)
HJT 1847 D2-nuorten aluesarjat AAA 14:30 Myyrmäki EVU FoPS Nenonen Matti (44) Pihl Kim (74)
KUJT 1869 Nuorten Suomi-Sarja 16:00 Järvenpää KJTH Vierumäki Varaa Varaa
HyJT 1883 D1-nuorten aluesarjat AA, A 12:00 Hyvinkää Jää-Ahmat EVU Liikamaa Reima Kivelä Joni
HyJT 1888 D2-nuorten aluesarjat AA, A 10:00 Hyvinkää Jää-Ahmat Jää-Tiikerit Kanerva Vesa Listala Mika
HJT 1899 Nuorten Aluesarja 20:00 Myyrmäki EVU A KiVa Itä A Saha Joonas (42) Kiilunen Iikka (57)
HJT 1914 D1-nuorten aluesarjat AAA 14:30 Malmi 1 OKK Nikkarit Hynönen Matias (256) Ikonen Eemeli (316)
KUJT 1921 D2-nuorten aluesarjat AA, A 11:00 Järvenpää 2 Haukat Hunters Notkola Jani (104) Pere Sampo
RiJET 1923 E1-aluesarjat AA,A 1 tuomari et-kerhosta 14:20 Riihimäki Kiekko-Nikkarit Haukat Lastunen Teijo Arminen Juha
RiJET 1924 E1-aluesarjat AAA 1 tuomari et-kerhosta 15:40 Riihimäki Kiekko-Nikkarit Haukat Hänninen Mikael Peltonen Tino
HJT 1944 B-nuorten SM-sarja 15:20 Töölö 2 HIFK Pelicans Stasikovs Jevgenijs Hiltunen Eero (150) Kivilaakso Rene
HJT 1956 D1-nuorten aluesarjat AAA 16:15 Matinkylä 3 BJR D1 White Saipa Varaa (m) Taimisto Jukka (52)
KUJT 1965 E2-nuorten aluesarjat AA, A 10:50 Kellokoski Haukat Oranssi KiVa Varaa
HJT 1972 D1-nuorten aluesarjat AAA 13:15 Paloheinä 1 HIFK SaiPa Korpi Valtteri Linnarinne Harry (115)
HJT 1977 Tytöt harjoitusottelut 12:30 Myllypuro 2 Red Wings Pel2000 Ryynänen Ville (313) Forsman Petri (243)
HJT 2003 C2-nuorten aluesarja AAA 12:20 Myllypuro 1 Viikingit Devils HJK Heikkinen Lassi (199) Hytönen Ville (76)
HJT 2006 B-nuorten Alueliiga ja Aluesarja 18:15 Laaksolahti 2 EKS B-Team Kurra B Uomala Petri (45) Pursiainen Juha (12)
HJT 2015 B-nuorten Alueliiga ja Aluesarja 18:45 Vuosaari 2 Viikingit B-Team avoin Rämö Samuli (181) Pajanen Petteri (113)
HJT 2016 E1-aluesarjat AA,A 1 tuomari et-kerhosta 11:45 Malmi 1 IHK 03 EVU 03 Podschivalow Juri
HJT 2017 E1-aluesarjat AA, A 2 tuomaria et-kerhosta 18:20 Myyrmäki EVU 03 KJT 03 Halonen Juuso (306) Tyhjä Tyhjä
HJT 2019 Nuorten Suomi-Sarja 19:50 Espoonlahti EPS ? Lahti Tuomas (257) Ahmakari Timo (114)
HJT 2022 E2-nuorten aluesarjat AAA 13:30 Areena 2 Jokerit 04 Haukat 04 Sinerkari Aaro (248)
HJT 2025 Nuorten Suomi-Sarja 18:30 Vuosaari 1 Viikingit Hunters Pihl Kim (74) Rauhala Timo (208)
RiJET 2034 D2-nuorten aluesarjat AA, A 17:00 Riihimäki Nikkarit D2A HaKi Arminen Juha Hakulinen Matti
RiJET 2035 D1-nuorten aluesarjat AAA 18:20 Riihimäki Nikkarit D1AAA K-Vantaa Liljeblad Tero (293) Naamanka Antti
LJT 2036 E2-nuorten aluesarjat AA, A 12:00 Nummela HaKi HJK Kivelä Jyrki
HyJT 2046 E1-aluesarjat AAA 1 tuomari et-kerhosta 17:00 Klaukkala Kurra HC Nokia Lehtonen Juha Hautala Perttu
HJT 2052 C-nuorten SM-sarja 16:00 Espoonlahti Blues C Akatemia Pelicans Närväinen Jukka (49) Planting Henri (164)
HJT 2059 E2-nuorten aluesarjat AA, A 16:30 Myyrmäki 2 K-Vantaa pun EVU Varaa (m)
HJT 2080 B2-nuorten Mestis 18:45 Matinkylä 3 Blues B2 Blue Blues B2 White Eväkoski Pasi (176) Hytönen Ville (76)
HJT 2083 Naisten SM-sarja 17:00 Leppävaara CCM Blues Na Hunters C Mäkiaho Jari-Pekka (72) Forssell Simo (16)
TuJE 3664 D1 Syyssarja 17:35 Impivaara 2 TPS Tappara Timantit Varaa Varaa
TuJE 3669 D1 Syyssarja 11:50 Impivaara 1 TPS Akatemia Tappara Timantit Varaa Varaa
TuJE 3670 D1 Syyssarja 13:50 Impivaara 1 TPS Tappara Safiirit Varaa Varaa
LaJT 3672 D1 Syyssarja 10:30 Laune 2 Kreipas Detroit HPK Oranssit Pellikka Reijo Vainikka Joel
TuJE 3675 D1 Syyssarja 18:20 Impivaara 1 TPS Akatemia Tappara Safiirit Varaa Varaa
RauJT 3761 D2 syyssarja 12:00 Rauma TK 2 Lukko Kreipas Anaheim Kukkonen Peetu Packalen Matti
PJET 3831 D2 syyssarja --:-- Pori 2 Ässät Penguins Kiekkohait Varaa Varaa
PJET 3842 D2 syyssarja 14:30 Kokemäki PaRa,Valkoinen Kiekkohait Salonen Tomi Oksman Juhani
HMLJT 3855 D1 Syyssarja 14:15 HML Hakio 1 HPK Mustat RNK Blue Wings Erkkilä Mika Virtanen Harri
TuJE 6048 E1 Syyssarja LR 14:35 Varissuo 1 TPS Akit B Ässät Stars Varaa Varaa
LaJT 6057 E1 Syyssarja LR 14:30 Laune 2 Kreipas Edmonton Lukko Pennanen Henrikki Järvinen Tino
TuJE 6083 E1 Syyssarja LR 18:35 Naantali VG-62 Ässät Stars Varaa Varaa
TuJE 6091 E1 Syyssarja LR 12:30 Tarvasjoki TarU KaPa -80 Varaa Varaa
TuJE 6092 E1 Syyssarja LR 17:35 Varissuo 1 TPS Tompat Black HeKi/Naski White Varaa Varaa
TuJE 6093 E1 Syyssarja LR 11:35 Impivaara 2 K-67 Ilves Ottawa Varaa Varaa
TuJE 6100 E1 Syyssarja LR 18:00 Tarvasjoki TarU Ilves Ottawa Varaa Varaa
TuJE 6120 E1 Syyssarja LR 16:30 Kupittaa K-67 KaPa -80 Varaa Varaa
TuJE 6121 E1 Syyssarja LR 12:00 Varissuo 2 TuTo HeKi/Naski White Varaa Varaa
PJET 6566 Liigan harjoitusottelut 15:00 Harjavalta Ässät Pelicans
0.295