Kirjaudu
541 Kenttä Sarja Kerho
Erotuomarimääräykset tänään
Kerho Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tuomarit
HJT 1 Cramo 08:00 Töölö Fira Cramo Harju, Aalto
HJT 2 Cramo 08:40 Töölö L&T NCC Harju, Aalto
HJT 3 Cramo 09:30 Töölö Lujatalo Lemminkäinen Harju, Aalto
HJT 4 Cramo 10:10 Töölö Caverion PEAB Pellikka, Varonen
HJT 5 Cramo 11:00 Töölö NCC Fira Pellikka, Varonen
HJT 6 Cramo 11:40 Töölö Cramo L&T Pellikka, Varonen
HJT 7 Cramo 12:30 Töölö Caverion Lujatalo Taavila, Sundberg
HJT 8 Cramo 13:10 Töölö Lemminkäinen PEAB Taavila, Sundberg
HJT 9 Cramo 14:00 Töölö Fira L&T Taavila, Sundberg
HJT 10 Cramo 14:40 Töölö NCC Cramo Habbaba, Linnarinne
HJT 11 Cramo 15:30 Töölö PEAB Lujatalo Habbaba, Linnarinne
HJT 12 Cramo 16:10 Töölö Lemminkäinen Caverion Habbaba, Linnarinne
HJT 13 Cramo 17:00 Töölö Pronssiottelu Pronssiottelu Pursiainen, Partanen
HJT 14 Cramo 17:40 Töölö Loppuottelu Loppuottelu Pursiainen, Partanen
LaJT 52 UP-HL + 40 10:00 Vääksy Lem-Kem Old Roosters Aho, Vainikka
LaJT 53 UP-HL + 40 11:00 Vääksy Kanavan Papat Broilers HT Aho, Vainikka
LaJT 54 UP-HL + 40 12:00 Vääksy UP-40 Flaming Balls Aho, Vainikka
LaJT 55 UP-HL + 40 13:00 Vääksy Äijät icebreakers Uotila, Sorsa
LaJT 56 UP-HL + 40 14:00 Vääksy Lions HC Pelttari Uotila, Sorsa
LaJT 81 AHL 15:00 Vääksy Pedot Broilers Uotila
LaJT 82 AHL 16:15 Vääksy Happo HT Mallas Stars Laukkanen
LaJT 83 AHL 17:30 Vääksy Dynamo Huikka HT Laukkanen
LaJT 84 AHL 18:45 Vääksy Jappara Laukkanen
KuoJT 111 D1-jun. 11:00 Leppävirta Kalpa Kärpät Puustinen, Tolvanen
KuoJT 112 D1-jun. 15:00 Leppävirta Kalpa Kärpät Puustinen, Tolvanen
EPJT 206 Miesten harrastesarjat 10:00 Virrat Hockey Bears Diesel HT Olkkonen, Tuokkola
EPJT 207 Miesten harrastesarjat 11:05 Virrat Pahalampi HD Loosers Olkkonen, Tuokkola
EPJT 208 Miesten harrastesarjat 12:10 Virrat Hockey Bears Peli-Veljet Olkkonen, Tuokkola
EPJT 209 Miesten harrastesarjat 13:15 Virrat Pahalampi JarPa Römpötti, Rintaoja
EPJT 210 Miesten harrastesarjat 14:20 Virrat Diesel HT Peli-Veljet Römpötti, Rintaoja
EPJT 211 Miesten harrastesarjat 15:25 Virrat JarPa HD Loosers Juntunen, Pitkänen
EPJT 212 Miesten harrastesarjat 16:30 Virrat A3 B3 Juntunen, Pitkänen
EPJT 213 Miesten harrastesarjat 17:35 Virrat A2 B2 Juntunen, Pitkänen
EPJT 214 Miesten harrastesarjat 18:40 Virrat A1 sij. 1.-2. B1 Juntunen, Pitkänen
JLETK 238 E2-jun. 12:00 Pyhäjärvi Kalpa Kärpät Junno, Pinola
JLETK 239 E2-jun. 12:55 Pyhäjärvi Kalpa Kärpät Junno, Pinola
JLETK 240 E2-jun. 14:00 Pyhäjärvi Kalpa Kärpät Junno, Remes
JLETK 241 E2-jun. 16:00 Pyhäjärvi Kalpa Kärpät Remes
JLETK 242 E2-jun. 14:55 Pyhäjärvi Kalpa Kärpät Remes
JLETK 243 E2-jun. 16:55 Pyhäjärvi Kalpa Kärpät Remes
MJT 340 Miesten harrastesarjat 10:00 Kangasniemi Aikapojat Pussikaulat Nurmi, Olkkonen
MJT 341 Miesten harrastesarjat 11:00 Kangasniemi Hock`n Holl Tavikset Nurmi, Olkkonen
MJT 342 Miesten harrastesarjat 12:00 Kangasniemi Aikapojat Hock`n Holl Hiltunen, Halttunen
MJT 343 Miesten harrastesarjat 14:00 Kangasniemi Aikapojat Tavikset Hiltunen, Halttunen
MJT 344 Miesten harrastesarjat 15:00 Kangasniemi Pussikaulat Hock`n Holl Könönen, Könönen
MJT 345 Miesten harrastesarjat 16:00 Kangasniemi Sij. 3 Sij. 4 Könönen, Könönen
MJT 346 Miesten harrastesarjat 17:00 Kangasniemi Sij. 1 Sij. 2 Könönen, Könönen
MJT 347 Miesten harrastesarjat 13:00 Kangasniemi Tavikset Pussikaulat Hiltunen, Halttunen
TaJT 806 D2 AA-Turnaus (Ilves) 09:05 Längelmäki GrIFK Ilves Turkki, Virtanen
TaJT 807 D2 AA-Turnaus (Ilves) 10:05 Längelmäki K-Oulu JoKP Rautanen, Virtanen
TaJT 808 D2 AA-Turnaus (Ilves) 11:20 Längelmäki Lukko GrIFK Turkki, Rautanen
TaJT 809 D2 AA-Turnaus (Ilves) 12:20 Längelmäki Ilves K-Oulu Virtanen, Rautanen
TaJT 810 D2 AA-Turnaus (Ilves) 13:35 Längelmäki JoKP Lukko Bärlund, Bärlund
TaJT 811 D2 AA-Turnaus (Ilves) 14:35 Längelmäki GrIFK K-Oulu Bärlund, Bärlund
TaJT 812 D2 AA-Turnaus (Ilves) 15:50 Längelmäki Ilves JoKP Bärlund, Bärlund
TaJT 813 D2 AA-Turnaus (Ilves) 16:50 Längelmäki K-Oulu Lukko Asplund, Toivari
TaJT 814 D2 AA-Turnaus (Ilves) 18:05 Längelmäki JoKP GrIFK Asplund, Toivari
TaJT 815 D2 AA-Turnaus (Ilves) 19:05 Längelmäki Lukko Ilves Asplund, Toivari
RiJET 1361 C2-nuorten AAA 16:00 Riihimäki 2 NIKKARIT HJK Hänninen, Pekkala
HJT 2249 Nuorten Mestis 16:45 Pirkkola K-Kissat Jukurit Österholm, Heikkinen, Uotila
HJT 2250 Nuorten Mestis 14:50 Espoonlahti Blues Ak SaPKo Forssell, Karjalainen, Nikulainen
TuJE 2251 Nuorten Mestis 18:50 Kupittaa TUTO Hockey Hokki Bergström, Jaatinen, Hietanen
FETK 2252 Nuorten Mestis 16:00 Forssa FoPS Jokipojat Koistinen, Rissanen, Valtanen
PJT 2253 Nuorten Mestis 17:30 Pedersöre Hermes LeKi Linden, Kuoppala, Holmbäck
IETK 2255 Nuorten Mestis 12:30 Imatra 1 Ketterä KJT-Haukat Pulliainen, Kaski, Tahvanainen
JJT 3298 Suomi-sarja 16:00 Joensuu Kiekkokopla HCIK Silvennoinen, Hytti, Pesonen
IETK 3317 Suomi-sarja 16:00 Imatra 1 Ketterä VG-62 Suorsa, Virolainen, Turtiainen
TaJT 3339 Suomi-sarja 17:00 Haka 2 KOOVEE JHT Vakkari, Nieminen, Koivuniemi
PJET 3374 Suomi-sarja 16:00 Pori KHT AIK Mäkisalo, Ahokas, Pukkila
KSJT 3446 Suomi-sarja 16:00 Jyväskylä D-Kiekko S-Kiekko Ulvila, Peltola, Kaakinen
JJT 3510 II-divisioona, lohko 4 16:00 Kontiolahti Kaja LL-89 Hyttinen, Mannermaa
SlnETK 3549 II-divisioona, lohko 4 18:15 Savonlinna Traitors KaPa-51 Palmumäki, Tikkanen
KiJT 3825 III-divisioona Lappi Liiga 18:00 Kittilä KiPS TuKi yliranta, Alavuotunki
NJT 3826 III-divisioona Lappi Liiga 16:00 Kolari KoTU Hockey SoPa Kvist, Vaaraniemi
KuuJT 3827 III-divisioona Lappi Liiga 16:00 Posio Lada RoPo Pesiö, Multas
RoiJT 3828 III-divisioona Lappi Liiga 15:40 Lappi Areena YKI PeKi Red Stars Sukuvaara, Turunen
KAIJT 4149 III-divisioona 16:00 Suomussalmi SuPS Ahmat Ohtonen, Leinonen
KAIJT 4150 III-divisioona 16:00 Sotkamo Soki OYUS Leinonen, Karjalainen
JLETK 4151 III-divisioona 16:00 Haapavesi HaU TeKi Männikkö, Aalto
JLETK 4152 III-divisioona 16:00 Haapajärvi Kiilat KUKI HT Karhu, Visuri
JLETK 4153 III-divisioona 18:00 Nivala Cowboys Kiekko-Karhut Laajala, Hjelm
RaaJT 4154 III-divisioona 16:00 Pyhäjoki PJK PyPo Hänninen, Impola
TuJE 4499 II-divisioona, lohko 6 16:00 Tarvasjoki TarU EjL Suoraniemi, Narvanmaa
TuJE 4501 II-divisioona, lohko 6 15:30 Raisio RNK Hoci Kiekkohait Berrebbah, Jokinen
PJET 4502 II-divisioona, lohko 6 16:00 Huittinen LLuja KK-V Rautavuori, Nurmi
HJT 4974 II-divisioona, lohko 1 17:20 Kauniainen GrIFK Viikingit Nikkilä, Toivanen
HJT 4975 II-divisioona, lohko 1 18:50 Järvenpää Haukat KJT M Kemppinen, Kovanen
LaJT 4994 II-divisioona, lohko 1 18:30 Hollola HC Giants Titaanit Leinonen, Pellikka
HJT 4995 II-divisioona, lohko 1 16:20 Tikkurila HC Vantaa PEPO Laamanen, Lehtinen
RaaJT 5668 II-divisioona, lohko 5 16:00 Raahe RaaheK RoKi Rebels Suni, Siipo
OJT 5670 II-divisioona, lohko 5 16:30 Oulunsalo K-Laser YJK Keränen, Vares
KuuJT 5677 II-divisioona, lohko 5 17:00 Kuusamo PaKa Et-Po Manninen, Tuljakov
EPJT 6432 II-divisioona, lohko 3 17:00 Kauhava He-Ki Muik Hockey Huhta, Pakkala
EPJT 6489 II-divisioona, lohko 3 17:00 Lapua Virkiä APV Tukeva, Mutka
TaJT 8313 II-divisioona, lohko 2 15:30 Ylöjärvi Uplakers H.K.H. Pajula, Virta
TaJT 8314 II-divisioona, lohko 2 17:00 Hämeenkyrö Hokkarit RuoSkA Heinonen, Saukkonen
TaJT 8316 II-divisioona, lohko 2 16:30 Valkeakoski K-Ahma Nikkarit Leppäalho, Leppänen
KuoJT 9779 Pro Shop Harrasteliiga / A-sarja 14:30 Tuplajäät 2 KuoLo Eisbären SWT Hyvönen, Hentunen
KuoJT 9790 Pro Shop Harrasteliiga / A-sarja 15:45 Tuplajäät 2 Vuorelan Ässät Mailajoket Kauhanen, Juvonen
KuoJT 9921 Pro Shop Harrasteliiga / 40-sarja 16:00 Tuplajäät 1 Millibaari XStars Kettunen
KuoJT 9936 Pro Shop Harrasteliiga / 40-sarja 18:30 Tuplajäät 1 TVERKKO Great Skate
KouJT 13329 III-divisioona Kymi-Saimaa 16:00 Kausala Iitti Hockey Parru HT Rautio, Räisänen
KotJET 13330 III-divisioona Kymi-Saimaa 18:30 Kotka Piranha´s ValKi Backman, Matzon
KouJT 13331 III-divisioona Kymi-Saimaa 16:00 Inkeroinen AaKoo KY Pekkonen, Rasalahti
MJT 13332 III-divisioona Kymi-Saimaa 18:15 Mikkeli SuomU StU Nurmi, Olkkonen
SlnETK 14352 III-divisioona, Savo-Karjala 14:00 Rantasalmi RU PoU Larinen, Seila
KuoJT 14368 III-divisioona, Savo-Karjala 18:00 Leppävirta LeKi-75 IPK Team Sissonen, Virtanen
TuJE 15273 D2 AAA LR 09:05 Impivaara 2 K-67 TuTo Lehtonen
RauJT 15274 D2 AAA LR 15:00 Rauma TK 1 Lukko TPS Akit Derevlev, Narkko
PJET 15276 D2 AAA LR 14:10 Pori 2 Ässät Stars VG-62 Ekman, Ylisäe
SaJE 15391 D2 AA LR 12:30 Salo Kiekkohait LaJy Reunanen, Lehtonen
TuJE 15483 D2 A LR 10:00 Paimio PaiHa TarU Team Tuominen, Nyman
PJET 15754 E1 AAA lohko 6 12:45 Kankaanpää KJK Red RNK Blue Wings Nylund, Sumia
SaJE 15761 E1 AAA lohko 6 11:15 Salo 2 Kiekkohait TPS Numpat B Lannermaa, Manninen
RauJT 15763 E1 AAA lohko 6 11:45 Rauma TK 2 Lukko Rockets Wallenius, Mäkelä
TuJE 15881 E1 AA lohko 6 16:05 Naantali VG-62 Tapsat FoPS Vihreät Meriläinen
FETK 16049 E2 AAA lohko 6 10:00 Forssa FoPS Green TuK-V Mäntyvaara, Hämäläinen
RauJT 16051 E2 AAA lohko 6 16:45 Rauma TK 1 Lukko TPS Aallot B Derevlev, Narkko
PJET 16052 E2 AAA lohko 6 11:10 Pori Ässät Senators TuTo siniset Viitanen, Rantanen
PJET 16053 E2 AAA lohko 6 18:40 Pori Ässät Flames VG-62 Jaguars Ylisäe, Koskinen
TuJE 16152 E2 AA lohko 6 A 13:05 Naantali VG-62 Lions Rockets Mattlar
TuJE 16153 E2 AA lohko 6 A 11:50 Varissuo 1 TuTo valkoiset TuTo punaiset Tuomela
RauJT 16209 E2 AA lohko 6 B 10:15 Eurajoki EjL Lukko Keltainen Ruusu, Packalen
PJET 16210 E2 AA lohko 6 B 14:30 Kankaanpää KJK White LuKi-82 Nylund, Sumia
PJET 16211 E2 AA lohko 6 B 15:40 Pori 2 Ässät Canadiens LaJy Black Sihvonen, Rantanen
TuJE 16282 E2 A lohko 6 15:30 Kaarina KaKiPo Blackfoots UJK
PJET 16283 E2 A lohko 6 11:15 Kankaanpää KJK Blue TPS Aallot W Nylund, Sumia
PJET 16284 E2 A lohko 6 14:00 Harjavalta KuKi PaRa Hyvärinen, Vesalainen
RauJT 16285 E2 A lohko 6 11:15 Rauma 2 VT-HT VG-62 Panthers Kupiainen, Brigatti
TaJT 16634 Harrastesarja 4 19:30 Lempäälä 2 Pirates Maitopojat Ikävalko, Huttunen
TaJT 16710 Harrastesarja 4 20:20 Lempäälä Wäskynä Rosvokopla Helminen, Lähteenmäki
TaJT 16711 Harrastesarja 4 20:40 Lempäälä 2 Tammela 01 Siperia Ikävalko, Huttunen
TaJT 16946 Harrastesarja 5 19:10 Lempäälä Robaajat Dynamo Helminen, Lähteenmäki
TaJT 17216 Seniorit 40v 19:45 Nokia Woima Näätähokkey Riihimäki, Salminen
TaJT 17254 Seniorit 40v 20:15 Hervanta 2 Jumbo-Hockey YKT 40 Kääriäinen, Tuominen
LieETK 17584 II-divisioona, lohko 4 16:00 Lieksa Hurtat Warkis Heiskanen, Kukkonen
KuoJT 17602 II-divisioona, lohko 4 16:00 Suonenjoki SuKiKa Riemu Hautamäki, Levy
OJT 17632 Oulun alue AAA 17:15 Raksila 2 HCM HeKi AAA Pajukangas, Lauronen
SlnETK 17727 E1 AA -sarja 16:15 Savonlinna SaPKo Sininen Iitti Hockey Kapanen, Nieminen
HJT 18688 C-tyttöjen Aluesarja 12:40 Myllypuro 2 RW AaKoo Notkola, Hynninen
YSJT 19300 E2 AAA -sarja 10:10 Iisalmi IPK Hokki Red Kyyriäinen, Nousiainen
VarJT 19302 E2 AAA -sarja 11:00 Varkaus PiPS/WarKis E Jokipojat Punainen Hämäläinen, Kettunen
YSJT 19342 E2 AAA -sarja 11:10 Iisalmi IPK Hokki Red Kyyriäinen, Nousiainen
VarJT 19344 E2 AAA -sarja 12:15 Varkaus PiPS/WarKis E Jokipojat Punainen Savolainen, Kettunen
KouJT 20532 E1 AAA -sarja 16:00 Kouvola KooKoo Orange KalPa P Ducks Korhonen, Vainio
KouJT 20533 E1 AAA -sarja 14:00 Kouvola Ketterä Blue KalPa Lightning Lautala, Mäkynen
KouJT 20534 E1 AAA -sarja 18:00 Kouvola KooKoo Orange KalPa Spiders Mykkänen, Tuomainen
KouJT 20535 E1 AAA -sarja 16:55 Kouvola Ketterä Blue KalPa P Ducks Mykkänen, Tuomainen
KouJT 20536 E1 AAA -sarja 14:55 Kouvola KooKoo Orange KalPa Lightning Korhonen, Vainio
SlnETK 20537 E1 AAA -sarja 13:00 Savonlinna SaPKo Valkoinen Jokipojat Valk. Rouhiainen, Tolvanen
SlnETK 20538 E1 AAA -sarja 14:00 Savonlinna Jukurit Anaheim Jokipojat Pun. Rouhiainen, Tolvanen
SlnETK 20539 E1 AAA -sarja 12:00 Savonlinna Jukurit Anaheim Jokipojat Valk. Karjalainen, Kiiski
SlnETK 20540 E1 AAA -sarja 11:00 Savonlinna SaPKo Valkoinen Jokipojat Pun. Karjalainen, Kiiski
KouJT 20541 E1 AAA -sarja 18:55 Kouvola Ketterä Blue KalPa Spiders Mykkänen, Tuomainen
HJT 20768 D-tyttöjen aluesarja 17:00 Laaksolahti Blues EKS RW Lehtinen
LJT 20769 D-tyttöjen aluesarja 15:00 Lohja HAKI KJT Laine, Huotari
HMLJT 20770 D-tyttöjen aluesarja 12:00 HML Hakio 1 HPK Ilves Korvakangas, Honkala
PJT 20849 D-tyttöjen aluesarja 20:00 Pedersöre IFK Lepplax KalPa Söderström, Hellund
JJT 20933 E1 AA -sarja 13:00 Polvijärvi Pouli KallSi Piiroinen, Lemmetty
JJT 21005 E1 AA -sarja 14:10 Polvijärvi Pouli KallSi Piiroinen, Lemmetty
SlnETK 21860 E1 AA -sarja 15:15 Savonlinna SaPKo Sininen Iitti Hockey Kapanen, Nieminen
KouJT 22287 E2 AA -sarja 13:55 Inkeroinen AaKoo LuPo Paavilainen, Nikulainen
KouJT 22946 E2 AA -sarja 12:50 Inkeroinen AaKoo LuPo Paavilainen, Nikulainen
EPJT 24720 Harraste Etelä-Pohjanmaa 10:40 Seinäjoki VHB KuRyIC Niemi, Kamppinen
EPJT 24736 Harraste Etelä-Pohjanmaa 11:50 Seinäjoki APV Hangovers KuRyIC Niemi, Kamppinen
EPJT 24739 Harraste Etelä-Pohjanmaa 13:00 Seinäjoki VHB APV Hangovers Niemi, Kamppinen
RauJT 26645 U18 5 Nations Tournament 10.-14.2.2016, FIN 14:00 Rauma Finland USA Brännare, Metsälä, Monto, Riikonen
RauJT 26646 U18 5 Nations Tournament 10.-14.2.2016, FIN 17:00 Rauma Russia Sweden Vuohtoniemi, Nordström, Nikulainen, Saha
LieETK 33745 Längistä Läpi Harrastesarja 15:15 Nurmes VPH TeHo Hentunen
LieETK 33752 Längistä Läpi Harrastesarja 14:00 Nurmes VPH TeNu Hentunen
LieETK 33764 Längistä Läpi Harrastesarja 16:30 Nurmes TeNu TeHo Hentunen
YSJT 33782 Naisten Aluesarja 15:15 Sonkajärvi KallSi NurmSe Hynynen, Kärkkäinen
PJET 34572 Poriliiga 17:00 Luvia HC Cows Boosters
PJET 34601 Poriliiga 19:00 Luvia Rakennus Pitkänen Reimari Team
PJET 34623 Poriliiga 20:00 Luvia Porin Autotalo HC Kepardit
PJET 34647 Poriliiga 18:00 Luvia HC Vauhti ja Lämäri Superfos
TuJE 35072 Paimio L-S Liiga 16:00 Paimio Marttilan Jää-äijät Bulls Alkio, Ojuri
TuJE 35073 Paimio L-S Liiga 13:00 Paimio Kärkiryhmä HC Hurmos Alkio, Ojuri
TuJE 35074 Paimio L-S Liiga 14:00 Paimio Wild Hippos Kemiö Alkio, Ojuri
TuJE 35075 Paimio L-S Liiga 15:00 Paimio Tarvasjoki KiekkoKotkat Alkio, Ojuri
RoiJT 35294 Harraste 35 v. 14:00 Ivalo WetPo Hummerit Rantala, Kelloniemi
RoiJT 35295 Harraste 35 v. 13:00 Ivalo TuKikepit Jääkarhut Kelloniemi, Titola
RoiJT 35296 Harraste 35 v. 12:00 Ivalo Jääkarhut WetPo Titola, Rantala
RoiJT 35297 Harraste 35 v. 11:00 Ivalo Hummerit TuKikepit Rantala, Kelloniemi
RoiJT 35298 Harraste 35 v. 15:00 Ivalo WetPo TuKikepit Kelloniemi, Titola
RoiJT 35299 Harraste 35 v. 16:00 Ivalo Hummerit Jääkarhut Titola, Rantala
TuJE 35620 C2 AAA alempi jatkosarja, lohko 2 13:20 Varissuo 2 TuTo Tappara Safiirit Alajärvi, Laine
TaJT 35683 C2 AAA alempi jatkosarja, lohko 2 15:45 Ylöjärvi PYRY Kisa-Eagles Sininen Lepaus, Mäkelä
KSJT 35792 C2 A -jatkosarja 12:00 Jämsä JIlves IFK Mariehamn Huttunen, Tarvainen
FETK 35798 C2 A -jatkosarja 19:00 Loimaa Rockets IFK Mariehamn Pihlajasaari, Nurminen
HyJT 36201 C2 AA jatkosarja 11:40 Hyvinkää Jää-Ahmat Vipers Hakulinen, Jaatinen
HJT 36231 C2 AA jatkosarja 18:00 Matinkylä BJR White 1 HJK/Bl Taavila, Sinerkari
HyJT 36237 C2 AA jatkosarja 15:25 Hyvinkää Jää-Ahmat Vipers Saari, Salminen
PoJT 36261 C2 AA jatkosarja 15:15 Loviisa LJK Blues EPS/Wh Kettunen, Pirttinokka
KotJET 36384 C2 AA jatkosarja 18:45 Hamina KY-80 P-H United-HeKi/NasKi Kings Soidinsalo, Sarell
LJT 36398 C2 AA jatkosarja 16:30 Lohja HAKI White KJT-Haukat White Malmelin, Dahlberg
LPRJT 36400 C2 AA jatkosarja 13:00 LPR UK2 SaiPa PiTa Yellow Kaskinen, Ryösö
PoJT 36472 C2 A jatkosarja 19:40 Porvoo Hunters/si GrIFK/G Lindblom, Palmgren
HJT 36477 C2 A jatkosarja 14:45 Kerava 2 KJT Team K-Tiikerit Sand, Joulamo
RaaJT 36564 C2 AA aluesarja 18:30 Raahe RJK Jääkobrat Aho, Partanen
KuuJT 36690 C2 AA aluesarja 19:00 Posio PosPy KuKi HT Pesiö, Ahola
JLETK 36716 C2 AA aluesarja 13:30 Haapajärvi Kiilat K-Oulu Sininen Hjelm, Laajala
JLETK 36718 C2 AA aluesarja 13:15 Nivala Cowboys/Huskit MuJK Riuttanen, Visuri
TaJT 36933 C2 AA jatkosarja,lohko 3 12:15 Mänttä KPK EjL Peräinen, Ylinen
TaJT 36934 C2 AA jatkosarja,lohko 3 17:30 Tesoma 2 KOOVEE HPK Mustat Alaraatikka, Mäenpää
SaJE 36935 C2 AA jatkosarja,lohko 3 14:15 Salo Kiekkohait K-Ahma Mäki, Tuominen
TuJE 36936 C2 AA jatkosarja,lohko 3 18:00 Paimio PaiHa VG-62 Penguins Meriläinen, Kuisma
PJET 36937 C2 AA jatkosarja,lohko 3 13:30 Huittinen LLuja UJK Saaresoja, Jokela
HJT 37274 C2 AAA jatkosarja 19:40 Myyrmäki EVU HAKI Blue Partanen, SUUTARI-JÄÄSKÖ
MJT 37275 C2 AAA jatkosarja 11:10 Mikkeli Jukurit K-Kissat Inkinen, Tirkkonen
KotJET 37276 C2 AAA jatkosarja 15:45 Kotka Titaanit White Viikingit Devils Mänttäri, Raja
TaJT 37372 C2 AAA ylempi jatkosarja 17:00 Sentteri SPO Ilves Montreal Kärpät Musta Ruohonen, Mäkiranta
TaJT 37375 C2 AAA ylempi jatkosarja 16:00 Sentteri RBK Tappara Timantit KKP / Kärpät AK Henriksson, Lehtimäki
KSJT 37446 C2 AA jatkosarja 18:00 Jyväskylä hh2 Diskos Kelt PyPo Mourujärvi, Huttunen
VarJT 37447 C2 AA jatkosarja 13:30 Varkaus PiPS/Warkis NurmSe Savolainen, Järveläinen
LPRJT 37520 C2 AAA ylempi jatkosarja 15:30 LPR UK2 SaiPa BluesJR Immonen, Tarhonen
LaJT 37521 C2 AAA ylempi jatkosarja 13:40 Laune 2 Pelicans HPK Oranssit Järvinen, Taipale
KouJT 37522 C2 AAA ylempi jatkosarja 13:30 Kuusankoski Kookoo Jokerit Lehtinen, Mäkelä
HJT 37623 C2 AAA ylempi jatkosarja 16:15 Kerava 2 KJT-Haukat Ässät Planting, Heinonen
HJT 37624 C2 AAA ylempi jatkosarja 17:10 Myyrmäki K-Vantaa Lukko Virtala, Johansson
HJT 37625 C2 AAA ylempi jatkosarja 20:00 Matinkylä 2 BJR Blue 2 HIFK Mäkiaho, Rantalainen
VJETK 37786 C2 AAA-taso 13:45 Vaasa hh 2 Sport Punainen Hokki White Nikko, Helinko
EPJT 37802 C2 AAA-taso 18:50 Seinäjoki 2 S-Kiekko Blackhawks Hermes Österbotten Marttila, Polkki
HJT 37852 Harraste Ilta Kevyt Ultralight 20:30 Malmi 2 Parkcity Puckers KKK Valtonen, Alastalo
HJT 37953 Harraste Ilta Kevyt Ultralight 20:15 Myllypuro 2 HC Pipot/white Beavers Ronkainen, Haaranen
HJT 38017 Harraste Ilta Kevyt 19:30 Konala 1 HeKa HC Kollit Piiroinen, Vaittinen
HJT 38080 Harraste Ilta Kevyt 12:30 Tapiola 2 Blues Wild Kukot Järvinen, Henttinen
HJT 38085 Harraste Ilta Kevyt 21:50 Myyrmäki JäTe Rangers94 Virtanen, Henttinen
VJETK 38172 Naisten Mestis 16:30 Vaasa hh 2 Sport Hermes Sylander, Takalo
LaJT 38180 Naisten Mestis 15:40 Hollola Pelicans 2000 Blues EKS Koivuluoma, Kakko
RauJT 38194 Naisten Mestis 14:30 Rauma 2 Lukko Salo HT Aalto, Ruusu
KLETK 38231 E2 aluesarja 15:30 Kalajoki JHT 05 v Kiilat Siironen, Siironen
JLETK 38233 E2 aluesarja 10:00 Pyhäjärvi PyPo PJK Pinola
KuuJT 38321 E2 aluesarja 11:30 Kuusamo PaKa KKP sininen Murtovaara, Manninen
OJT 38322 E2 aluesarja 13:30 Linnanmaa 1 Kärpät Valkoinen Kärpät Keltainen Mäkelä, Halonen
OJT 38323 E2 aluesarja 09:15 Linnanmaa 2 K-Oulu Sininen K-Laser Jun 05 Musta Hemmilä, Karjalainen
KAIJT 38357 E1 aluesarja 13:00 Kajaani Hokki Red KKP valkoinen Aaltonen, Heikkinen
OJT 38358 E1 aluesarja 12:00 Liminka LiKi Kärpät 04 Keltainen Parpala, itkonen
OJT 38359 E1 aluesarja 11:45 Linnanmaa 1 Kärpät Musta Kärpät 04 Valkoinen Korkiakoski, Kunnari
RaaJT 38395 E1 aluesarja 13:15 Raahe RJK R KKP 05 punainen Eskelinen, Karjaluoto
JLETK 38401 E1 aluesarja 11:30 Ylivieska YJK K-Oulu Saari, tiinanen
KuuJT 38483 E1 aluesarja 13:15 Kuusamo PaKa KKP sininen Murtovaara, Tuljakov
KAIJT 38484 E1 aluesarja 13:00 Sotkamo SoKi P Ahmat Laukkanen, Aaltonen
KAIJT 38485 E1 aluesarja 10:30 Kuhmo Kiva HT Hokki White Komulainen, Heikkinen
JJT 38573 Naisten Suomi-Sarja 18:15 Joensuu hh Jokipo Ladies SaiPa Maaranen, Parviainen
KuoJT 38590 Naisten Suomi-Sarja 17:00 Tuplajäät 2 KalPa Akatemia JYP-Team Niemelä, Knuuttila
YSJT 38611 Naisten Suomi-Sarja 16:00 Lapinlahti LL-89 KuKi HT Nousiainen, Kärkkäinen
OJT 38615 Naisten Suomi-Sarja 15:00 Raksila 2 Kärpät Akatemia RoKi Lauronen, Pajukangas
FETK 38618 Naisten Suomi-Sarja 12:10 Loimaa Rockets PaRa Toivonen, Lauren
TaJT 38644 Naisten Suomi-Sarja 11:50 Kangasala Kisa-Eagles Kiekko-Karhut Visala, Sainio
OJT 38677 D2 aluesarja 14:10 Jääli KKP S Cowboys Black Marjakangas, Virtanen
KTJT 38678 D2 aluesarja 15:00 Tornio TIHC JHT S Marttila, Kunnari
JLETK 38715 D2 aluesarja 14:00 Oulainen Jääkobrat musta HaU Räisänen, Hanhela
KLETK 38716 D2 aluesarja 14:00 Kalajoki JHT V Hokki White Siironen, Siironen
OJT 38756 D2 aluesarja 19:00 Oulunsalo K-Laser Musta Kärpät 04 Musta Kellin, Hirvonen
OJT 38757 D2 aluesarja 17:00 Linnanmaa 1 Kärpät K KKP V rautiainen, Korkiakoski
RoiJT 38758 D2 aluesarja 13:00 Lappi Areena hh 1 RoKi YJK Rissanen, Eira
OJT 38824 D2 aluesarja 17:15 Linnanmaa 2 Ahmat Valkoinen Pantterit/KeKi musta Lehtomäki, Kunnari
JLETK 38882 D1 aluesarja 16:00 Oulainen Jääkobrat KK-81 Räisänen, Hanhela
RaaJT 38884 D1 aluesarja 12:30 Pyhäjoki PJK Kiilat Puhakka, Helaakoski
OJT 38921 D1 aluesarja 13:50 Kempele K-Laser Punainen Cowboys White Kemppainen, Alardt
OJT 38922 D1 aluesarja 15:30 Kempele K-Laser jun valkoinen Hokki W Vehkala, Karvonen
OJT 38923 D1 aluesarja 15:15 Linnanmaa 1 Kärpät V KKP V Pernu, Karjalainen
KAIJT 39016 D1 aluesarja 12:45 Kuhmo KuKi HT Ahmat Komulainen, Heikkinen
KSJT 39068 III-divisioona Alempi 16:00 Jämsänkoski JIlves 2 PK 83 Ryska, Mäkinen
TaJT 39069 III-divisioona Alempi 15:00 Mänttä KPK II LeKi 2 Peräinen, Ylinen
TaJT 39113 III-divisioona Ylempi 14:00 Orivesi Fortuna Urho Antila, Joukio
TaJT 39115 III-divisioona Ylempi 18:45 Sentteri RBK JäHi Kiekko-Karhut Niiranen, Marjamäki
TaJT 39116 III-divisioona Ylempi 19:15 Kangasala KaVo KeuPa HT II Favorin, Niskasaari
TaJT 39130 III-divisioona Ylempi 14:00 Hämeenkyrö Hokkarit II HC Nokia Ruohonen, Hauhia
HMLJT 39131 III-divisioona Ylempi 19:15 Hämeenlinna HPK Icedogs PYRY M2 Aalto, Haapalahti
OJT 39177 D1 aluesarja 11:00 Linnanmaa 1 K-Oulu Soki Pernu, Alaoja
HJT 39255 III-divisioonan ylempi jatkosarja 17:50 Sipoo Wolf HAKI Lustig, Matero
HJT 39258 III-divisioonan ylempi jatkosarja 18:45 Laaksolahti EKS KHT Laukkanen, Uomala
HJT 39355 III-divisioonan alempi jatkosarja 19:45 Paloheinä 1 PUS KoPo Linde, Matikainen
HJT 39357 III-divisioonan alempi jatkosarja 19:30 Salmisaari 1 RAMS Hawks Vento, Haapakoski
HyJT 39359 III-divisioonan alempi jatkosarja 16:00 Hyvinkää Bruins Jää-Tiikerit Kivelä, Pirttinen
LJT 39635 E2 A jatkosarja 13:00 Nummela HAKI White 1 Salamat/v Huotari, Laaksonen
HJT 39650 E2 A jatkosarja 14:00 Laaksolahti Blues EKS White Kurra/O Tapaninen
JJT 39721 B-nuorten Mestis 15:45 Joensuu hh Jokipojat HJK Tukia, Hämäläinen
VarJT 39722 B-nuorten Mestis 16:00 Varkaus Warkis/PiPS Blues Blue Savolainen, Hämäläinen
RoiJT 39724 B-nuorten Mestis 13:10 Lappi Areena RoKi LeKi Selander, Niva
MJT 39725 B-nuorten Mestis 15:40 Mikkeli Jukurit TPS Akatemia Inkinen, Ristilä
KTJT 39758 Nuorten Suomi-sarja 19:20 Tornio TIHC KeuPa/Pelikaanit Salmi, Juntura
RauJT 39772 Nuorten Suomi-sarja 15:00 Eurajoki EjL S-Kiekko Kukkonen, Kukkonen
PJET 39789 Nuorten Suomi-sarja 13:00 Pori Ässät Akatemia JyKi Sihvonen, Viitanen
HJT 39856 E2 AA jatkosarja 18:15 Espoonlahti hh Blues EPS/Bla K-Kissat Be Renholm
HJT 39859 E2 AA jatkosarja 14:00 Kauniainen GrIFK W KJT RED Parkkinen
HJT 39904 Nuorten Suomi-sarja 16:20 Järvenpää Haukat-KJT Team PEPO Aro, Paiho
HJT 39911 Nuorten Suomi-sarja 17:40 Paloheinä 1 HJK GrIFK Koivisto, Saarimaa
HJT 39923 Nuorten Suomi-sarja 19:50 Leppävaara Dynasty Blues BJR KaKiPo Stasikovs, Södö
KiJT 40040 D1 AA jatkosarja 13:30 Kittilä KiPS TIHC pekkala, karhula
FETK 40105 C-nuorten Mestis 17:00 Loimaa Rockets TPS Akatemia Heikkilä, Mäki-Laurila
TaJT 40108 C-nuorten Mestis 14:45 Sentteri SPO Ilves Team RNK Laukkala, Niskanen
RoiJT 40155 E2 AA jatkosarja 14:30 Lappi Areena hh 2 RoKi Routa RoKi Viima Luiro, Rissanen
RoiJT 40170 E2 AA jatkosarja 10:30 Lappi Areena hh 2 RoKi Viima RoKi Routa Torvinen, Eira
HJT 40189 E2 AA jatkosarja 13:00 Kirkkonummi Salamat/m BJR LV Blue 2 Oura
HyJT 40207 E2 AA jatkosarja 13:55 Hyvinkää Jää-Ahmat/R BJR White 1 Hautala, Talvitie
HJT 40251 E2 AAA jatkosarja 17:30 Myllypuro 2 Jokerit/ Wh Viikingit/R Parkkinen
HJT 40253 E2 AAA jatkosarja 13:15 Kerava 2 KJT BLU BJR Blue 2 Podschivalow
PoJT 40260 E2 AAA jatkosarja 09:10 Porvoo 2 Hunters/Si HIFK Red Pirttinokka
HJT 40300 E2 AAA jatkosarja 14:00 Leppävaara Dynasty BJR LV Blue 1 KJT WH Tuomi
VarJT 40368 C-nuorten Mestis 18:30 Varkaus PiPS/Warkis SaiPa Lallit Savolainen, Siikavirta
HJT 40369 C-nuorten Mestis 13:40 Paloheinä 1 HJK Blues JR Blue Korpela, Pajanen
HJT 40370 C-nuorten Mestis 17:20 Konala 1 HJK Team K-Kissat Jokinen, Vuorinen
JJT 40373 C-nuorten Mestis 12:45 Joensuu Jokipojat SaPKo Kauhanen, Smahl
HJT 40427 E1 A jatkosarja 09:00 Malmi 1 IHK/B PiTa/Yellow Niemi
HyJT 40428 E1 A jatkosarja 09:25 Hyvinkää Jää-Ahmat / W Blues EPS/Bla Talvitie, Partanen
PoJT 40430 E1 A jatkosarja 14:25 Porvoo 2 Hunters 3 Wolf Björk
RiJET 40451 E1 A jatkosarja 12:45 Riihimäki 2 Nikkarit White Kurra/S Arminen, Luostari
HJT 40454 E1 A jatkosarja 09:20 Hernesaari 2 BJR White 4 Salamat/m Salminen
HJT 40548 E1 AA jatkosarja 15:30 Vuosaari 1 Viikingit/B HAKI White Vattulainen
PoJT 40549 E1 AA jatkosarja 13:45 Loviisa LJK BJR White 2 Kettunen
HJT 40551 E1 AA jatkosarja 13:15 Espoonlahti hh Blues EPS/Wh Hunters/Kelt Björkskog
VJETK 40593 C-nuorten alueliiga 16:45 Närpiö Kraft Sport Valkoinen Matkoski, Pekonen
OJT 40594 C-nuorten alueliiga 14:00 Liminka Kiekko-Karhut Ku-Ry Käkelä, Härmä
HJT 40629 E1 AA jatkosarja 18:15 Konala 2 HJK Salamat/S Paldanius
HJT 40671 C-nuorten aluedivisioona 18:50 Kerava KJT-Haukat Akatemia Wolf VUORENMAA, Juhola
TuJE 40672 C-nuorten aluedivisioona 13:45 Tarvasjoki TarU RW Nurmi, Jaatinen
HJT 40710 E1 AAA jatkosarja 14:00 Mäntsälä Jää-Tiikerit Green Hunters/Sin Korpi
LJT 40714 E1 AAA jatkosarja 13:30 Lohja HAKI Blue BJR LV Blue 2 Jantunen
HJT 40715 E1 AAA jatkosarja 13:00 Konala 1 PiTa/Black Haukat oranssi Kaasalainen
RiJET 40716 E1 AAA jatkosarja 14:15 Riihimäki 2 Nikkarit Black Salamat/v Rantala, Kortesmaa-Laitajärvi
HJT 40807 C-nuorten alueliiga 15:20 Kirkkonummi Salamat Blues EKS Nenonen, Moilanen
UJET 40809 C-nuorten alueliiga 17:30 Laitila LaJy K-Kissat Ak
TuJE 40810 C-nuorten alueliiga 18:50 Impivaara 1 Tepsi Viikingit Team Aareskoski, Nurmi
PJT 40862 C-nuorten Suomi-Sarja 14:50 Pedersöre IFK Lepplax KeKi Björkskog, Kuoppala
TaJT 40925 C-nuorten alueliiga 11:00 Orivesi Fortuna APV Lähdesmäki, Lehto
KSJT 40926 C-nuorten alueliiga 18:50 Tikkakoski Jyki PiPS/Warkis Team Tarvainen, Ahokas
TaJT 41184 C-nuorten Suomi-Sarja 18:45 Pirkkala Pingviinit Vaps Hockey Henriksson, Silanne
PJET 41185 C-nuorten Suomi-Sarja 18:30 Kankaanpää KJK PYRY/PK83 Kurppa, Skinnarla
KouJT 41237 C-nuorten Suomi-Sarja 17:15 Kuusankoski KooKoo Akatemia Haukat-KJT Löppönen, Hongisto
PoJT 41248 C-nuorten Suomi-Sarja 11:45 Loviisa LJK Vipers Kettunen, Pirttinokka
PJET 41270 C-nuorten alueliiga 18:15 Harjavalta KuKi LeKi Ekman, Viitanen
FETK 41324 D1 AAA-jatkosarja HÄ-LR-KE 13:30 Forssa FoPS TPS Altsit Salonen, Penttilä
HMLJT 41325 D1 AAA-jatkosarja HÄ-LR-KE 12:15 HML Hakio 2 HPK oranssit Tappara Samba Laukkanen, Lehtojoki
TaJT 41326 D1 AAA-jatkosarja HÄ-LR-KE 14:00 Hervanta 1 Ilves Colorado Tappara Jive Nynäs, Saarikoski
PJET 41329 D1 AAA-jatkosarja HÄ-LR-KE 12:10 Pori 2 Ässät Predators TPS Korpparit Ruohola, Ylisäe
HJT 41354 C-nuorten Suomi-Sarja 20:10 Espoonlahti Blues EPS FoPS Pursiainen, Einola
SaJE 41370 C-nuorten Suomi-Sarja 18:30 Salo Kiekkohait Kurra Suominen, Ståhlberg
LJT 41371 C-nuorten Suomi-Sarja 18:30 Lohja HAKI Lukko Team Heinonen-Turkia
TuJE 41429 III-div. ylempi loppusarja LR 15:15 Parainen ParSport RNK -Team Myllymaa, Rantanen
PJET 41430 III-div. ylempi loppusarja LR 18:00 Pori 2 Karhu HT Kiekko-67 Ahonen, Sihvonen
FETK 41432 III-div. ylempi loppusarja LR 18:30 Forssa Liekit LuKi-82 Valtanen, Rissanen
UJET 41433 III-div. ylempi loppusarja LR 16:30 Uusikaupunki UJK TuK-V
FETK 41465 III-div.alempi loppusarja LR 15:15 Forssa 2 JKS HCE Leikkilä, Rekunen
PJET 41466 III-div.alempi loppusarja LR 17:30 Säkylä LäKi USiKi Kulme, Laurla
PJET 41467 III-div.alempi loppusarja LR 18:00 Panelia PaRa Tigers Rauma Saaresoja, Salonen
LaJT 41506 D1 AA-jatkosarja 14:00 Laune 1 Kreipas Vancouver Fortuna Aho, Pelkonen
TaJT 41507 D1 AA-jatkosarja 14:00 Haka 2 KOOVEE Keltaiset HC Nokia Laine, Palmu
HMLJT 41508 D1 AA-jatkosarja 14:30 HML Hakio 2 HPK mustat K-Ahma Hakala, Harle
TaJT 41509 D1 AA-jatkosarja 16:45 Pirkkala Pingviinit Uplakers mustat Kaukonen, Brandt
FETK 41584 D1 A -jatkosarja 18:00 Urjala USiKi KOOVEE Mustat Mäkelä, Tallbacka
HJT 41646 D2 A jatkosarja 19:00 Myyrmäki 2 EVU White Haukat/musta Notkola, Virtanen
PoJT 41647 D2 A jatkosarja 18:10 Porvoo Hunters/Si BJR Yellow 2 Lindblom, Palmgren
HJT 41651 D2 A jatkosarja 15:30 Kauniainen GrIFK Wh Jää-Ahmat/B Keinänen, Haapa-Aho
LJT 41725 B-nuorten Suomi-Sarja 17:50 Nummela HAKI Tappara Forum Strand, Laatikainen
HJT 41726 B-nuorten Suomi-Sarja 16:20 Kerava KJT-Haukat Lukko Team Mattlar, PAUKKUNEN
TuJE 41727 B-nuorten Suomi-Sarja 17:30 Naantali VG-62 TuTo Alajärvi
HJT 41746 B-nuorten Suomi-Sarja 19:50 Kauniainen GrIFK Pelicans 2000 Sorokin, Poikolainen
EPJT 41995 B-nuorten Alueliiga 12:00 Alavus APV JHT Tukeva, Ouri
KSJT 41996 B-nuorten Alueliiga 16:30 Tikkakoski Jyki RJK Laitinen, Virtala
EPJT 41997 B-nuorten Alueliiga 17:00 Kuortane KuKu RuoSkA Römpötti, Koivunen
RauJT 42040 B-nuorten Alueliiga 12:15 Eurajoki EjL Pingviinit Jusi, Kukkonen
PJET 42041 B-nuorten Alueliiga 19:30 Pori Astora Ässät Akatemia PYRY Ahokas, Uusitalo
PJET 42042 B-nuorten Alueliiga 16:15 Kankaanpää KJK VaPS Hockey Kurppa, Skinnarla
TaJT 42132 B-nuorten Alueliiga 19:00 Valkeakoski K-Ahma ParSport Kanerva, Kupiainen
TaJT 42170 D2 AAA-jatkosarja HÄ-KE 12:30 Hervanta 1 Ilves Anaheim JYP Musta 03 Laakkonen, Salonen
TaJT 42174 D2 AAA-jatkosarja HÄ-KE 11:00 Nokia HC Nokia Oranssit Tappara Mambat Hakkarainen, Valtanen
TaJT 42178 D2 AAA-jatkosarja HÄ-KE 12:30 Lempäälä LeKi Sininen S-Kiekko Sininen Jokinen, Salminen
HMLJT 42207 D2 AAA-jatkosarja HÄ-KE 18:00 HML Hakio 2 HPK Oranssit S-Kiekko Sininen Englund, Villanen
TaJT 42219 D2 AAA-jatkosarja HÄ-KE 16:15 Hervanta 1 Ilves Ottawa JYP Musta 03 Sainio, Visala
HyJT 42360 D2 AAA jatkosarja alempi 13:10 Hyvinkää Jää-Ahmat /R P-H United-HeKi White Tapaninen, Honka
TuJE 42399 D1 AA ylempi jatkosarja 11:35 Naantali VG-62 Musta UJK Saarinen
TuJE 42431 D1 AA alempi jatkosarja 13:55 Raisio RNK Flyers TPS Samit Saarni
RauJT 42432 D1 AA alempi jatkosarja 13:30 Rauma TK 2 Lukko Team SoPa Musta Ketola, Mäkelä
PJET 42465 D1 A jatkosarja 15:00 Merikarvia MJU ParSport Nieminen, Ruohola
TaJT 42524 D2 AA-jatkosarja 17:50 Lempäälä 2 LeKi Valkoinen HC Nokia Mustat Salminen, Siuro
LaJT 42525 D2 AA-jatkosarja 12:30 Laune 1 Kreipas Detroit Hokkarit valkoiset Kakko, Aho
LaJT 42527 D2 AA-jatkosarja 14:00 Pajulahti P-H United-HeKi Black VaPS valk Pekkola, Mönkäre
LaJT 42577 D2 A -jatkosarja 12:00 Laune 2 Kreipas Anaheim Uplakers Valkoiset Sukuvaara, Sukuvaara
TaJT 42658 E1 AAA-jatkosarja 16:15 Nokia Tappara Herttuat Kisa-Eagles sininen Kuhmonen, Salonen
TaJT 42662 E1 AAA-jatkosarja 18:30 Nokia HC Nokia Valkoiset Kisa-Eagles sininen Kuhmonen, Holopainen
TaJT 42667 E1 AAA-jatkosarja 17:30 Nokia Tappara Herttuat Ilves Tampa Bay Kuhmonen, Holopainen
TaJT 42692 E1 AAA-jatkosarja 15:15 Nokia HC Nokia Valkoiset Ilves Tampa Bay Rauhala, Salonen
HJT 42748 D2 AAA jatkosarja alempi 18:30 Espoonlahti Blues EPS/Wh Titaanit White Saranpää, Ylä-Rotiala
HJT 42749 D2 AAA jatkosarja alempi 16:15 Malmi 3 K-Kissat C Hunters/Ke Angerpuro, Savolainen
RiJET 42750 D2 AAA jatkosarja alempi 18:00 Riihimäki Nikkarit B Haukat/valkoinen Lehto, Rantanen
HJT 42763 D2 AAA jatkosarja alempi 16:15 Matinkylä 3 BJR White 1 EVU Blue Issakainen, Haiminen
HJT 42878 D2 AAA jatkosarja ylempi 13:45 Myllypuro 1 Jokerit/R Kookoo Black Blommendahl, Ronkainen
HJT 42911 D2 AAA jatkosarja ylempi 12:15 Paloheinä 2 HIFK/R KJT BLUE Niemi, Aura
TaJT 42974 E1 AAA-jatkosarja 12:00 Hervanta 2 Ilves Anaheim HPK Mustat Siuro, Lehto
TaJT 42975 E1 AAA-jatkosarja 09:45 Hervanta 2 Ilves St.Louis HPK Mustat Sillanpää, Silvan
TaJT 42976 E1 AAA-jatkosarja 13:00 Hervanta 2 Ilves St.Louis HPK Oranssit Siuro, Lehto
TaJT 42977 E1 AAA-jatkosarja 10:45 Hervanta 2 Ilves Anaheim HPK Oranssit Sillanpää, Silvan
TaJT 43006 E1 AA-jatkosarja 16:30 Hervanta 2 Tappara Paronit HPK Siniset Setälä, Murtola
TaJT 43010 E1 AA-jatkosarja 15:15 Hervanta 2 Tappara Paronit HPK Valkoiset Silvan, Karhu
TaJT 43026 E1 AA-jatkosarja 14:15 Hervanta 2 Tappara Kreivit HPK Siniset Silvan, Karhu
TaJT 43034 E1 AA-jatkosarja 17:30 Hervanta 2 Tappara Kreivit HPK Valkoiset Setälä, Murtola
RiJET 43093 D1 A jatkosarja 11:15 Riihimäki 2 Nikkarit/W BJR White 2 Tuovinen, Naamanka
TaJT 43128 E1 A -jatkosarja 13:00 Ruovesi RuoSkA musta Kreipas Oranssi Kivi, Kuokkanen
TaJT 43133 E1 A -jatkosarja 14:10 Ruovesi RuoSkA Oranssi Kreipas Oranssi Kivi, Kuokkanen
TaJT 43186 E1 A -jatkosarja 15:20 Ruovesi RuoSkA musta KAPA-80 sininen Kivi, Kivi
TaJT 43192 E1 A -jatkosarja 16:30 Ruovesi RuoSkA Oranssi KAPA-80 sininen Kivi, Kivi
HJT 43225 D1 AAA jatkosarja ylempi 17:00 Espoonlahti Blues EPS/RED Kreipas Anaheim Suominen, Hynninen
HJT 43226 D1 AAA jatkosarja ylempi 16:30 Areena 2 Jokerit/W KJT BLU Hänninen, Mäkinen
KouJT 43268 Nuorten Alueliiga 15:45 Valkeala LiTi Urho Poutanen, Simonen
YSJT 43284 Nuorten Alueliiga 15:20 Iisalmi IPK Viikingit Devils Karppinen, Ruotsalainen
TuJE 43312 Nuorten Alueliiga 13:55 Impivaara 2 K-67 IHK Koivunen, Kylä-kaila
TaJT 43313 Nuorten Alueliiga 16:45 Kangasala Kisa-Eagles TPS Tepsi Rantanen, Ronkainen
HJT 43314 Nuorten Alueliiga 18:50 Tikkurila K-Vantaa Itä KuKi Mettälä, Niittylä
TuJE 43386 Nuorten Aluedivisioona 17:55 Raisio RNK VG-62 Airola, Sorsakivi
TuJE 43387 Nuorten Aluedivisioona 12:45 Parainen ParSport SoPa Jaatinen, Sairanen
HJT 43411 Nuorten Aluedivisioona 17:45 Malmi 1 IHK TEAM Uplakers Aarnio, Karppinen
HJT 43437 D1 AAA jatkosarja alempi 11:30 Konala 1 K-Kissat Ca Blues EKS/Blue Podduikin, Halonen
LaJT 43438 D1 AAA jatkosarja alempi 14:00 Hollola P-H United-HeKi RW White Räikkönen, Lahtinen
PJT 43476 B2-nuorten Mestis 16:45 Pietarsaari Jeppis FoPS Hautala, Leppänen
VJETK 43477 B2-nuorten Mestis 11:45 Vaasa hh 1 Sport Ässät Peltomaa, Ojala
TaJT 43478 B2-nuorten Mestis 14:15 Kangasala Kisa-Eagles Rockets Henriksson, Metso
TaJT 43479 B2-nuorten Mestis 17:00 Sentteri MP KOOVEE TuTo Peltola, Ketonen
MJT 43532 B2-nuorten Mestis 13:20 Mikkeli Jukurit IPK Heino, Vatjus
HJT 43533 B2-nuorten Mestis 15:55 Paloheinä 1 HJK K-Kissat VUORENMAA, Taimisto
HJT 43590 D1 AAA jatkosarja alempi 15:30 Konala 1 HJK /White Jää-Ahmat / R Jäntti, Vainio
HJT 43705 D1 AA jatkosarja 11:00 Järvenpää 2 Haukat/ oranssi IHK valkoinen Kemppainen, Ronkainen
TaJT 44127 E2 AAA-jatkosarja 11:00 Pirkkala Pingviinit Ilves Rangers Järvelin
TaJT 44128 E2 AAA-jatkosarja 12:00 Pirkkala Tappara Vikkelät Ilves Rangers Järvelin
TaJT 44129 E2 AAA-jatkosarja 14:15 Pirkkala Tappara Vikkelät HC Nokia Oranssit Suihkonen, Sippola
TaJT 44130 E2 AAA-jatkosarja 15:30 Pirkkala Tappara Näppärät HC Nokia Oranssit Kaukonen, Brandt
TaJT 44131 E2 AAA-jatkosarja 13:15 Pirkkala Pingviinit Tappara Näppärät Suihkonen, Sippola
HJT 44141 D2 AA jatkosarja 17:45 Matinkylä 3 BJR Yellow 1 KJT BLACK Keinänen, Mattlar
HJT 44182 D2 AA jatkosarja 14:45 Malmi 3 IHK/W BJR White 2 Halonen, Sorjonen
HJT 44195 D2 AA jatkosarja 14:30 Järvenpää Haukat/oranssi OKK / G Malinen, Levander
EPJT 44259 B-nuorten Suomi-Sarja 14:30 Seinäjoki 2 S-Kiekko Ahmat Juusola, Savolainen
KTJT 44260 B-nuorten Suomi-Sarja 12:30 Tornio TIHC Hokki Kinnunen, Väänänen
HJT 44296 Nuorten Aluedivisioona 18:20 Oulunkylä OKK HJK/T Rauhala, SALMELA
JJT 44425 B2-nuorten Suomi-Sarja 18:30 Kontiolahti Kajastus Ahmat Kärki, Viinijoki
KAIJT 44426 B2-nuorten Suomi-Sarja 14:30 Kuhmo KuKi HT YJK Ohtonen, Laitinen
KSJT 44445 B2-nuorten Suomi-Sarja 18:30 Jämsä JIlves He-Ki Olkkonen, Virtanen
EPJT 44446 B2-nuorten Suomi-Sarja 13:00 Ähtäri K-Karhut Team 66 S-Kiekko Laine, Haapa-aho
HJT 44470 B2-nuorten Suomi-Sarja 19:35 Matinkylä 3 Blues Blue Aakoo/KY-80 Linnarinne, Viitala
HJT 44471 B2-nuorten Suomi-Sarja 16:00 Oulunkylä OKK StU Hirvenkivi, Rautavirta
HJT 44472 B2-nuorten Suomi-Sarja 17:20 Mäntsälä Jää-Tiikerit RW SOVA, Munnukka
TuJE 44495 B2-nuorten Suomi-Sarja 11:35 Impivaara 2 K-67 Jää-Ahmat HyRi Ihaksinen, Karakatsanis
PJET 44496 B2-nuorten Suomi-Sarja 11:55 Säkylä LäKi UJK Ahonen, Salonen
PoJT 44536 B-nuorten Alueliiga 13:10 Porvoo Hunters Blue KooKoo Akatemia Hyttinen, Kuosmanen
MJT 44537 B-nuorten Alueliiga 16:45 Pieksämäki PiPS/LeKi-75 PEPO Poikolainen, Lahikainen
EPJT 44578 III-divisioona 17:00 Ähtäri KieHa JPK Laine, Rintaoja
KSJT 44579 III-divisioona 15:00 Karstula Kiva Popula Kuhalampi, Häkkinen
TaJT 44592 E2 AA-jatkosarja 14:45 Valkeakoski K-Ahma Valk HPK Valkoiset Liikka, Miettinen
TaJT 44640 E2 AA-jatkosarja 13:30 Valkeakoski HPK Valkoiset Uplakers Liikka, Miettinen
TaJT 44654 E2 AA-jatkosarja 12:15 Valkeakoski K-Ahma Valk Uplakers Liikka, Miettinen
KSJT 44681 C2 AA-taso 17:15 Karstula Kiva Team KieHa Kuhalampi, Häkkinen
HJT 44749 E1 AAA jatkosarja 09:15 Paloheinä 2 HIFK Red EVU/red Johansson
HyJT 44750 E1 AAA jatkosarja 13:00 Klaukkala Kurra/M BJR Blue 1 Liikamaa, Topio
HJT 44753 E1 AAA jatkosarja 19:00 Tikkurila 2 K-Vantaa Itä Sin KJT BLUE Korpela
HJT 44767 E1 AAA jatkosarja 15:30 Leppävaara Dynasty BJR LV Blue 1 Jokerit Bl Pyykkönen
HJT 44769 E1 AAA jatkosarja 11:00 Matinkylä 2 BJR Blue 2 Blues EPS/R Pursiainen
EPJT 44831 C2 AA-taso 17:00 Alajärvi JPK S-Kiekko Hakala, Paatola
EPJT 44946 III-divisioona 20:00 Kuortane KuKu LKP Koivunen, Römpötti
HJT 45077 E2 AA jatkosarja 16:45 Konala 2 HJK Blue Wolf Musta Virtanen
HJT 45079 E2 AA jatkosarja 15:45 Vuosaari 1 Viikingit/W Nikkarit Black Maaranen
KJT 45123 D1-AA 16:00 Kokkola hh Hermes Torpedo KeuPa HT Saviranta, Ojala
KSJT 45167 D1-AA 13:00 Suolahti Team LKP MIF Pulli, Kaarakainen
EPJT 45189 D1-AA 12:10 Kuortane KuKu Jeppis Jouppi, Hakala
EPJT 45197 D1-AA 13:45 Lapua Virkiä Kiva/SoTi Kamppinen, Kettunen
HJT 45233 B2-nuorten SM-sarja 13:50 Tikkurila K-Vantaa Ilves Niittylä, Nikoskelainen
KSJT 45261 B2-nuorten SM-sarja 18:20 Jyväskylä hh1 JYP Blues EKS Halttunen, Kilpeläinen
LaJT 45270 B2-nuorten SM-sarja 15:40 Lahti Pelicans KKP / Kärpät Loponen, Telkkinen
HMLJT 45277 B2-nuorten SM-sarja 19:30 Hämeenlinna hh HPK KalPa Kontturi, Olander
TaJT 45285 B2-nuorten SM-sarja 19:30 Sentteri MP Tappara TPS Järvi, Vikman
JJT 45342 D1 AA jatkosarja 10:30 Joensuu Jokipojat Musta Kajastus Mutanen, Sormunen
MJT 45708 D2 AAA -jatkosarja KS/SK 16:40 Mikkeli hh Jukurit A IPK Lind, Suvisuo
SlnETK 45710 D2 AAA -jatkosarja KS/SK 14:30 Tanhuvaara SaPKo Blue SaiPa Jopet Mäenkaski, Kiiski
KuoJT 45711 D2 AAA -jatkosarja KS/SK 13:30 Tuplajäät 1 KalPa Yellow PiPS/Warkis Piiroinen, Brandt
KSJT 45854 D2-AA 09:30 Jyväskylä Diskos Kiva/SoTi Aarnu, Asplund
EPJT 45951 D2-AA 11:10 Lapua Virkiä Sininen KieHa Kamppinen, Kettunen
VJETK 45952 D2-AA 14:10 Vaasa hh 1 Sport Valkoinen S-Kiekko Punainen Rutanen, Autio
LPRJT 46065 D2 AA -jatkosarja Kymi-Saimaa 14:00 Savitaipale StU Ketterä Oilers Huotari, Juhantila
KJT 46149 D2-AA 12:00 Teerijärvi TUS IFK Lepplax Röd Witick, Hanhikoski
KSJT 46303 D1 AAA jatkosarja 20:15 Jyväskylä JYP Musta KalPa 3A Musta Toivainen, Rytkönen
KSJT 46304 D1 AAA jatkosarja 11:45 Jyväskylä JYP Musta KalPa Black Ryska, Mäkinen
KSJT 46306 D1 AAA jatkosarja 13:30 Jyväskylä JYP Punainen KalPa 3A Musta Mourujärvi, Kilpeläinen
KSJT 46307 D1 AAA jatkosarja 18:30 Jyväskylä JYP Punainen KalPa Black Toivainen, Rytkönen
IETK 46339 D1 AAA jatkosarja 14:00 Imatra 2 Ketterä Blue Jokipojat Pun. Liukka, Ryyppö
IETK 46340 D1 AAA jatkosarja 17:30 Imatra 2 Ketterä Blue Hurtat Hyvärinen, Sorvali
IETK 46342 D1 AAA jatkosarja 12:15 Imatra 2 SaiPa Jusut Jokipojat Pun. Puhakainen, Soloviev
IETK 46343 D1 AAA jatkosarja 15:45 Imatra 2 SaiPa Jusut Hurtat Husu, Rossi
MJT 46365 D1 AAA jatkosarja 11:10 Mikkeli hh Jukurit SaPKo valkoinen Heino, Vatjus
MJT 46366 D1 AAA jatkosarja 14:50 Mikkeli hh Jukurit LeKi-75 Vatjus, Lokka
MJT 46368 D1 AAA jatkosarja 13:00 Mikkeli hh SaPKo valkoinen LeKi-75 Vatjus, Lokka
KSJT 46616 E1-AA 13:30 Laukaa Team LKP Kiva/SoTi Ahokas, Vuorio
EPJT 46618 E1-AA 10:30 Ähtäri KieHa JYP Musta Laine, Huvila
VJETK 46645 E1-AA 12:10 Vaasa Sport Valkoinen Hermes Blue Viitasalo, Mäkinen
EPJT 46646 E1-AA 18:30 Seinäjoki SKK Muik Hockey Kettunen, Niemi
VJETK 46779 E1-AA 13:40 Vaasa Sport Musta Hermes Red Viitasalo, Mäkinen
KSJT 46819 E2-AA 11:55 Laukaa Team LKP Diskos Ahokas, Vuorio
KSJT 46821 E2-AA 13:20 Tikkakoski JyKi Sininen KeuPa HT Olkkonen, Rytkönen
KSJT 46822 E2-AA 14:50 Tikkakoski JyKi Gepardit K-Karhut Rytkönen, Virtala
EPJT 46867 E2-AA 16:00 Kurikka KuRy A S-Kiekko Sininen Peltonen, Köykkä-luopa
EPJT 46868 E2-AA 12:00 Kauhava He-Ki Boston APV Keltainen Tikkamäki, Kamppila
VJETK 46869 E2-AA 14:30 Närpiö Kraft Virkiä B Bäckström, Sund
EPJT 46870 E2-AA 11:30 Kurikka KuRy A Sport Valkoinen Peltonen, Köykkä-luopa
EPJT 46917 E2-AA 13:30 Kauhava He-Ki Anaheim APV Musta Kamppila, Tikkamäki
EPJT 46918 E2-AA 17:00 Seinäjoki 2 S-Kiekko Valkoinen Virkiä A Polkki, Marttila
EPJT 46919 E2-AA 15:00 Alajärvi JPK Punainen Sport Punainen Hakala, Mäntyniemi
KSJT 46920 E2-AA 10:00 Karstula Kiva/SoTi SKK Puttonen
PJT 46966 E2-AA 13:00 Pedersöre IFK Lepplax Hermes Sininen Kronlund, Lindqvist
PJT 46967 E2-AA 14:30 Pietarsaari Jeppis A TUS Sjelvgren, Forslund
EPJT 46968 E2-AA 15:00 Kuortane KuKu Sport Musta Jouppi, Hakala
KouJT 47094 Kuntokiekko Kouvolan seutu 12:30 Kausala Pärske KPU Hongisto, Tuomainen
KouJT 47174 Kuntokiekko Kouvolan seutu 18:30 Inkeroinen VILLISIAT KUKI Korhonen, Vainio
EPJT 47419 III-divisioona 17:00 Alavus APV / M II Kraft Olkkonen, Pienimäki
KJT 47420 III-divisioona 15:30 Teerijärvi TUS KuRy II Björndahl, Joutsen
PJT 47421 III-divisioona 13:30 Uusikaarlepyy Muik Hockey II Los Bombers Snåre, Holmbäck
KouJT 47439 E1 AAA -sarja 12:55 Kouvola Ketterä Blue KalPa E Hurricanes Lautala, Mäkynen
KouJT 47440 E1 AAA -sarja 12:00 Kouvola KooKoo Orange KalPa E Hurricanes Lautala, Mäkynen
KotJET 47455 E2 AA -sarja 10:30 Kotka Titaanit White KY-80 White Räsänen, Ääpälä
KotJET 47456 E2 AA -sarja 11:45 Kotka Titaanit White KY-80 White Räsänen, Ääpälä
TuJE 47606 Turku TosiRento 13:15 Kupittaa 2 HC Löysä Lätty Team KynäniskaKerho Ojala, Ojala
TuJE 47607 Turku TosiRento 12:15 Kupittaa 2 KÄTYRIT Nahka-Ässät Ojala, Ojala
TuJE 47608 Turku TosiRento 11:15 Kupittaa 2 West Coast Jaguars Tpe kymppi Tuomela, Iljanka
TuJE 47642 Turku TosiRento 09:15 Kupittaa 2 HC Ducks Huurteiset Herrat Tuomela, Iljanka
TuJE 47647 Turku TosiRento 10:15 Kupittaa 2 Neste Sandvik Tuomela, Iljanka
HJT 47707 Seniorit 45 19:45 Salmisaari 2 PiTa EPS Einola, Bogomoloff
KuoJT 47796 Pro Shop Harrasteliiga jatkosarjat 09:30 Tuplajäät 2 HC 70´s JTB Sinokki, Kettunen
KuoJT 47799 Pro Shop Harrasteliiga jatkosarjat 09:45 Tuplajäät 1 KuKi VIP Hockey Keilonen, Hyvönen
HJT 47883 Stadi-liiga 19:30 Myllypuro 1 HC Blackstones Lahnat Eväkoski, Lönnqvist
HJT 47985 Stadi-liiga 14:00 Tapiola HELMET Tiikerit Eväkoski, Haapakoski
LJT 48024 Naiset, Harrastesarja Classic 20:30 Nummela HAKI Ladyt Jää-Ahmat Vitikainen
HJT 48049 Naiset, Harrastesarja Pro 20:30 Tikkurila 2 K-Vantaa Itä MimmiTiikerit Kaasalainen
RoiJT 48143 Santasport Liiga kevät 13:00 Kemijärvi Spartans Alpo Laine, Vaarala
48397 WEHT 12.-14.2.2016, SWE 15:00 Russia Germany
48398 WEHT 12.-14.2.2016, SWE 18:30 Sweden Finland
48753 Euro Hockey Tour 11.-13.2.2016, SWE/CZE 13:30 Czech Republic Russia
48754 Euro Hockey Tour 11.-13.2.2016, SWE/CZE 15:30 Sweden Finland
48763 U20 5 Nations Tournament 9.-13.2.2016, GER 13:00 Sweden Finland
48764 U20 5 Nations Tournament 9.-13.2.2016, GER 16:30 Czech Republic Germany
48773 U17 5 Nations Tournament 9.-13.2.2016, USA 15:30 Czech Republic Sweden
48774 U17 5 Nations Tournament 9.-13.2.2016, USA 19:00 USA Russia
48777 U16 4 Nations Tournament 12.-14.2.2016, SWE 14:00 Russia Czech Republic
48778 U16 4 Nations Tournament 12.-14.2.2016, SWE 17:30 Sweden Finland